ARKADAŞLAR FARK ETTİM Kİ BAZI DOSTLARIMIZ CSS ( Counter Strike Source) E SKİN ATMAYI BİLMİYOR BENDE YARDIMCI OLMAK İSTEDİM RESİMLİ ANLATIM YAPARAK DAHADA KOLAY OLUR diye düşündüm

ÖNCELİKLE www.gamebanana.com dan yada başka bildiğiniz skin sitei varsa ordan skini indiriyoruz ben sizlere örnek olarak scout u indirip skini nasıl atacağımızı göstermek istedim neyse başlayalım

indirdik

daha sonra

önümüze böyle seçenekler gelecek

sırası ile dosyalara atacanız NOT: burda dikkat ediniz atamazsanız silahın rengi pembe ve siyah kare kare olur

c/ counter strike source/materials/models/weapons buraya gelince 2 adet klasör olacak v.models ve w.models reismdeki gibi rardaki snip.scout u klasör olarak v.models ise v.models e w.models ise w.models e zipdeki klasörü atıyoruz reismde mevcut

şimdide c/counter strike source/materials/vgui/gfx/vgui e atıyoruz
NOT:burdaki rarda ben vgui yi açmadım siz rardaki vgui e tıklayıp içindeki dosyayı buraya atın

bunuda c:/counter strike source/models/weapons un içine atıyoruz

bunuda c:/ counter strike source/scripts e atıyoruz rarda weapon var onun içindede scout.txt var onuda bunun içine atıyoruz not bunlar klasör değil dosyaları atıyoruz

ve son işlem ses dosyası

c:/ counter strike source / sounds /weapons/scout un içine atıyoruz

ARKADAŞLAR İŞLEM BUDUR ANLAMAYAN VARSA BURDAN YAZABİLİRLER KENDİ EMEĞİMDİR ALINTI FALANDA DEĞİLDİR BEN BU YOLLA İSTEDİĞİM GİBİ SKİN ATIYORUM BASİT İŞLEM emeğime saygı ve çalmazsanız sevinirim.

+1 teşekkürü çok görme hayırlı forumlar .

Yukarı Alt