Yönetmenliğini Çağan Irmak'ın yaptığı ''Issız Adam''ın Rhode Island Film Festivali'nde (ABD) ''2009'un en iyi filmi'' seçildiği bildirildi.

Most Production'dan yapılan yazılı açıklamada, Rhode Island Film Festivali'nin 13'üncüsünün 4-9 Ağustos günleri arasında yapıldığı kaydedildi. Açıklamada, Rhode Island basını tarafından ilgiyle karşılanan festivalde, yönetmenliğini Çağan Irmak'ın yaptığı ''Issız Adam''ın ''2009 yılının en iyi filmi'' seçildiği belirtildi.

Providence Jurnal'da yayımlanan yazıda da, yönetmen Çağan Irmak'tan övgüyle bahsedildiği ifade edilen açıklamada, yoğun ilgi nedeniyle iki defa gösterilen filme gelen Amerikalı izleyicilerin de filmin sonunda yönetmenle söyleşi yaptığı kaydedildi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
işte budur artık dünya çapında ödüller alıyoruz nobel olsun bu olsun daha nice ödüllü entellektüellerimiz var diyebiliriz.

lakin şu kadar diyeyim ISSIZ ADAM gibi bir film dünya üzerine gelmez çıktığı gün sinemada izledim ardından gittim divx olarak izledim ardından dvd olarak aldım ve izledim tam arşivlik anlatılan konu tripler yaşam muhteşem bir de gerçek hayatta benzer bir durum yaşadıysanız ve filmden sonra da etkilerini gördüyseniz emin olsun bu filme taparsınız ki tapmıyorsanız gözümde aşk babında hiç değeriniz yok.

Yukarı Alt