SÜRESİ UZATILABİLEN OLD COSTUMER SBOT ACC MI SATMAYA KARAR VERDIM ELIMDE 4 ADET SBOT MEVCUT OLDUGU ICIN(SBOT UYELIKLER ACILDIGINDA 1 TANE ALA ALA :mrgreen: ) 1 TANESINI SATMAYA KARAR VERDIM SBOT ACC LERIN CALISTIGI RESİMDE GAYET ACIK GORULMEKTEDIR.FIYATTA KESINLIKLE INDIRIM YOKTUR.FIYAT ZTN SUDAN UCUZ GIBI BIR SEY SATIŞ PTT VE SILK UZERINDEN OLUCAKTIR.ARACILIK MASRAFLARINI SIZ USTLENIRSINIZ.AKSI TAKTIRDE SANA NASIL GUVENEBILIRIM YOK ILK ID PW YI VER BEN SONRA PARAYI YOLLUYAYIM SILKI SONRA VEREYIM GIBI TEKLIFLER ILE LUTFEN GELMEYINIZ ISTEMEYEN ALMAZ ZORLA DEIL.Bu KADAR UCUZA SATMAMIN NEDENI PREMIUM MUMUN BUGUN BITMESINDEN DOLAYIDIR.YENI PLUS ICIN PARA LAZIM :thumbsup: :nod:

İLETİŞİM :mailto:[email protected]

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Aslında güzel bi fayat arkaşımla görüşüp sana dönmeceğim peki bu accountlar içinde kredi yani süre vamı yoksa kendimiz mi yüklücez bilgilendirirsen sevinirim? Bu arada en azından 1 tanesini 1 gün daha bekletirsen sevinirim çünkü ortak olacağım adam gece 12 gibi geliyoda msn ye :D Hayırlı Satışlar..

Aslında güzel bi fayat arkaşımla görüşüp sana dönmeceğim peki bu accountlar içinde kredi yani süre vamı yoksa kendimiz mi yüklücez bilgilendirirsen sevinirim? Bu arada en azından 1 tanesini 1 gün daha bekletirsen sevinirim çünkü ortak olacağım adam gece 12 gibi geliyoda msn ye :D Hayırlı Satışlar..

JoSeMaRT demiş ki:
içinde süresi yoktur.ama 15 tl karşılıgı veya kendi paypal üyeliğin varsa 5 euro ya uzatabılırsın :coffee:

ben alıcam birtanesini kardeşim msn adresini ekliyorum yardımcı olursun

Elinde başka var mı ? :D ya valla deli olucam he 2 haftadır arıyom bulamıyorum deli olucM eğer varsa tanıdığınız güvenilir birisi alıcam arkadalar yardımcı olursanız sevinirim

Saolun okan bey almıyayım :coffee: 100 silke bızden alıp 50 tl satmanız bıraz haksızlık olur :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
srocu_amca demiş ki:
Saolun okan bey almıyayım :coffee: 100 silke bızden alıp 50 tl satmanız bıraz haksızlık olur :thumbsup:

iyide kuzum 4 yılın güveni var sen gelip bir sbot satıp gidiyorsun biz bu sitenin aylık 900 TL kirasını ödüyoruz her ayyyyyy.

seni kimse tanımaz aracılık sorun olur önce silki verseler alır kaçarsın diye düşünürler sen önce sbotu versen çalarlar diye korkarsın ama bizde böyle birşey yok ürünü ver paranı al sen bu işlemi rahatlıkla yapabilseydin şimdiye kadar 100 kere satılırdı değil mi ya bu sitede sürekli takılıp pazar kuracaksın ya da bana satacaksın yoksa ötesi gerçekten zor.

100 silk karşılığında hemen alırım bilginize :muck:

Yukarı Alt