Ahoy!
- Cazador - Hunter Okyanusunda faaliyet gösteren ve yeni kurulmuş bir crewdir ,
- Cazador - İspanyolca "El Cazador" yani avcıdan gelmektedir.
Üyelerinin büyük kısmı 13-16 yaş aralığında ve gürcü olan - Cazador - SAINTS AND SINNERS
Flagınında bir üyesidir.Genel amacı saygı,sevgi ve güven çerçevesinde en iyi olmaktır.Peki
- Cazador - un Rütbe dağıtım esasları nedir?
Cabin Person: Ceza rütbesidir , kaptanın emrine uymadığınız,istediği halde gemiden inmediğiniz,spam yaptığınız,vs... takdirde 2-15 gün arası süreyle Cabin Person olursunuz.
Pirate: Katılmanız yeterlidir.
Officer:
*Officer testini geçmek. (Gemi yönetimi ve dil yeterliliği ile ilgili kısa bir test)
*Sailing,Carp,Bilge & Gunning puzzlelarında Broad yada üstü tecrübeye sahip olmak.
*Sailing,Carp,Bilge & Gunning puzzlelarında Distinguished yada üstü yeteneğe sahip olmak.
*Navigate ve Battle Navigate Puzzlelarında Narrow ve üstü tecrübeye sahip olmak.
Peki bir officer neler yapabilir?
Crew'de officerlara bulletin boardda bulunan kurallara uymak şartı ile 7-15 Sloop 5-10 Cutter ve 1 Longship tahsis edilmiştir.Officerlar bu gemileri kurallara uymak şartı ile dileğince kullanabilir eğer kurallara uymazlarsa yine officer bulletin boardda yazan ceza ile cezalandırılacaktır.
Fleet Officer:
*Sailing,Carp,Bilge & Gunning puzzlelarında Solid yada üstü tecrübeye sahip olmak.
*Sailing,Carp,Bilge & Gunning puzzlelarında Master yada üstü yeteneğe sahip olmak.
*Battle navigating Puzzleında Distinguished yada üstü yeteneğe sahip olmak.
Senior Officer:
Bu Rütbeyi talep edemessiniz,reddemessiniz size uygun görüldüğü takdirde verilecektir.

Kesinlikle Türksün tamam officer gibi birşey söz konusu değildir crewimiz çok uluslu bir crewdir.
Katılmak isteyen arkadaşlar oyundan Megola (Haftaiçi 17-24 haftasonu 12:00-03:00 saatleri arasında) yada Mariami (kesinlik yok) ismine Tell atabilirler.

İyi günler,İyi oyunlar.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
1 yıl kadar girmemiştim yeni başladım işte uzun süre sonra :) hadi sende başla Hunterda madem özledin :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt