arkadaşlar öncelikle bu bir alıntıdır beni hiçbişeyden sorumlu tutamazsınız siteyi vermicem isteyene özel mesajla yollarım orjinal konu bağlantısını

bu botu kullanmak için framework 3.5 ve 4 bilgisayarınızda yüklü olmalıdır

Download
Virus Tarama

ben bu sitede çok paylaşım yaptım güvenmyen olucak tabikide linki aldığım kaynağıda aşağıda veriyorum.

eğer bot karakterinizi görmezse, üstünüzde yada envanterinizde gold dragon flag var ise bankaya atıp return kullanın buda sorunu çözmezse görevleri silin bi görevdende yapıyor olabilir

loop sistemi sadece hotanda çalışıyormuş

son olarak eğer zindanlarda makinayı kasarsa walk around if no mob seçeneğini kaldırın

Kullanımı:
crackı silkroadın klasörüne atın daha sonra çalıştırın sağ altta saatin yanında yıldız çıkıcak sağ tıklayıp elitebotu seçin daha sonra forum id pw ye bişeyler sallayıp login olduktan sonra serveri seçip başlatın iyi kasılmalar

Alıntı Yeri:

+ korkanlar için biraz araştırma yaptım system explorer programı ile botun o id şifre kısmını kendine yönlendirip vip kodunu yolluyor yada böyle bir sistem dışa bi açılma yok gibi duruyo bende kullanıyorum görüldüğü gibi bişey çıkarsa noexten çıkar sadece sizin değil benimde başım ağrır :)
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
A

Anonymous

Guest
1 neden linkin anasını paylaşmıyorsun programı sen yapmadın herhalde yapan adamda mutlaka bir site kurmuştur orjinal linki payylaşki kimsenin kalbinde şüphe kalmasın

5mb lık dosya pek inandırıcı gelmedi ama bakalım
virus tarama sonuçları burada şu an için pek temiz görünmesede 1 kaç gün sonra 30 tane virus cıkabilir fud landıysa

indirip indirmemek size kalmış

burada daha öncede paylaşımda bulundum kendim şu anda kullanıyorum charım kasılıyor :) isterseniz video bile çekerim kanıt olarak

A

Anonymous

Guest
şu anda konu açık problem yok

ama şunuda söyleyim takipteyim
hergün taratacagım fudlanmış bişey cıkarsa
bu forumdaki hayatına veda edersin

afedersin ama benim suçum ne bu durumda o zaman linki sileyim siz upload edin kaynaktan indirip

A

Anonymous

Guest
meteorfal1 demiş ki:
afedersin ama benim suçum ne bu durumda o zaman linki sileyim siz upload edin kaynaktan indirip
linki silip silmemek sana kalmış o dosyayı sen upload ettin o zaman sorumluluk sendedir orjinal linki koy sorumluluk alma

moderatör arkadaşlar nedersiniz indirelimi? siz kullandınızmı tavsiye edermisiniz virüsler dışıda

arkadaşlar ben şu an kullanıyorum biraz düşünün orjinal linkleri verdik olmadı gidil pvpers den indirin orası zaten bunu yapan forum ayrıca kaspersky nod32 norton bişey bulmazken 2 tane ezik antivirüse inanıcaksanız siz bilirsiniz

Yukarı Alt