Merhabalar ben İsmail BlooD guildi Yöneticilerinden sadece biriyim

oyunda bulunan BlooD guildi

Hakkýnda

Kurucu ve Yardýmcýlari tamamem eudan deneyimli olup aktif guild sistemi konusunda bilincli kiþilerdir ve bu kiþiler tarafýndan kurulup yonetilmektedir.
Guildimiz oyundaki turkler arasýnda bilinen bi guildtir.
Guild icinde rank up questleri de dahil olmak uzere questler konusunda Yardým edilmektedir
Guild icerisinde Argo kelimeler kullanmayiz.
Guild icinde FT B1f - Eod B2F(part1) hergece duzenli olarak en az 2 defa olmak üzere yapilir.
Guildimizin 2 adet kasa ve item Chari bulunmaktadir.
Guildimizin Ventrilo serveri bulunmaktadýr ve genelde Ventrilo uzerinden konusuruz tabi girmek zorunlu degil.
Guildimizin bir üyesi hgerhangi bi Spotta kasarken PK acilir yada Spotuna Ks yapilirsa yardim cagrisi bulunarak yardim isteyebilir boþta olan herkez Yardima cekinmeden gider.
Guild icerisinde çýkar çatýþmasýndan fazla dostluk ve hos sohbet önemlidir
Guildimizin IRK'ý Proycon'dur
Guild Chanel 7'dir

Guilde alimlari

LadyFear
Worldismine
Suqarrrr
AladaraElhavne
qherbiep
Hercules
yapmaktadir.

kasa ve item Chari= ortak girilen FT B1F - Eod B2F(part1) gibi dungeonlarda düþürülen itemler kiþilere lazim olanlar warsa hemen verilir eðer lazim deðilse bu charlara aktarilip satiþa sunulur düþen itemin piyasasi 500m ve üzeri ise yine satisa sunulur biriken para 5B yani 5,000,000,000 olduðu zaman paylaþtirilir.
Cikan uch Fch toplami Dungeon bitiminde Giren kiþi sayisina bölünerek paylaþtirilir artan uch fch yine kasa Charina aktarilir ama satilmaz. bir sonraki dungeon paylaþiminda eksik kalan biri olursa Kasa Charindaki uch fch'lerden Takviye edilerek herkeze esit paylasim yapilir.

Ventrilo= ventrilo bilgisayirnda Microfon bulunan kiþiler tarafýndan kurulabilecek Kolayca kullanilan bir tuþa basarak konuþabilinen Karþýlýklý veya toplu konuþma Programidir.

Yukarı Alt