Server
Flora
Takımı
Galatasaray
drotalion demiş ki:
extraloob demiş ki:
gün gelecek sitemizi satın almak isteyecekler Cool
aslında o diğer ülkelerin yüzdelerinin arama motorlarına ait botlardan olduğunu söylesem ne dersiniz? çünkü muhtemelen bu siteyi bir sürü arama motoruna kaydettirmişsinizdir siz... mesela google... hızlı ve sağlam çalışabilmesi için dünyanın her yerinde googlebot denilen bot bilgisayarları var... sro çarı kasmak için değil, google'ı kasmak için... belli aralıklarla da siteleri kontrol ettikleri için de o yüzde 0,bilmemneler ordan geliyor.
ı ıghh.

yanlışsın o gördüklerin bot değil normal üye en azından benim bildiğim birçok üyemiz var hepsinide tanırım çoğuda oyunlardan falan arkadaşlarımdır msn de 100kişi varsa 70tanesi yabancıdır kahvekeyfi

extraloob demiş ki:
drotalion demiş ki:
extraloob demiş ki:
gün gelecek sitemizi satın almak isteyecekler Cool
aslında o diğer ülkelerin yüzdelerinin arama motorlarına ait botlardan olduğunu söylesem ne dersiniz? çünkü muhtemelen bu siteyi bir sürü arama motoruna kaydettirmişsinizdir siz... mesela google... hızlı ve sağlam çalışabilmesi için dünyanın her yerinde googlebot denilen bot bilgisayarları var... sro çarı kasmak için değil, google'ı kasmak için... belli aralıklarla da siteleri kontrol ettikleri için de o yüzde 0,bilmemneler ordan geliyor.
ı ıghh.

yanlışsın o gördüklerin bot değil normal üye en azından benim bildiğim birçok üyemiz var hepsinide tanırım çoğuda oyunlardan falan arkadaşlarımdır msn de 100kişi varsa 70tanesi yabancıdır kahvekeyfi
hacım desene senin bağlantılar slovakyaya polonyaya şiliye kadar uzuyor sen neymişsin be abi headbang2ft9 headbang2ft9 extrabeer extrabeer

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gscihan demiş ki:
extraloob demiş ki:
ilk sm yi bana polonyalı bir arkadaşım verdi Cool
Duygulandım Be Crying or Very sad RazzBu arada ÇEvren Epeyi Genişmiş :lolmuch:
sanal veya reel hiç farketmez sağlam dostluk kurarım ve çevrem çok geniştir benimle temasta olan illaki bir faydamı görmüştür.

bu arada oyunlarda kesinlikle yabancılarla kardeş gibi olurum ondan sonra oyunda herşeyi öğrenir güzel işlere imza atarım ne varsa yabancıda var bunu unutmayın Cool

extraloob demiş ki:
gscihan demiş ki:
extraloob demiş ki:
ilk sm yi bana polonyalı bir arkadaşım verdi Cool
Duygulandım Be Crying or Very sad RazzBu arada ÇEvren Epeyi Genişmiş :lolmuch:
sanal veya reel hiç farketmez sağlam dostluk kurarım ve çevrem çok geniştir benimle temasta olan illaki bir faydamı görmüştür.

bu arada oyunlarda kesinlikle yabancılarla kardeş gibi olurum ondan sonra oyunda herşeyi öğrenir güzel işlere imza atarım ne varsa yabancıda var bunu unutmayın Cool
ya madem öyle, hazır yabancılar da bu işten iyi anlıyor, hepsini burada toplayalım, onlarla işbirliği yapalım ve extraloob farkıyla önce private server açalım, sonra tam teşekküllü bir bot, resim giren auto login, loader vb. yapalım isrobot tbot rev6 falan yalan olsun dünyanın bir numarası biz olalım... :?!!! :?!!! :?!!!

Yukarı Alt