A

Anonymous

Guest
Uzun uzun düşündüğüm zaman anladım ki zamanında aptal saptal meselelerden kavga ettıgım ınsanlar yuzunden , Birilerininde gazından Gereksiz bir düşmanlık oldu hysterıa ya .Halbu ki düşününce Hıcbır nedenı olmadıgını anladım.Cunku adam gıbı sohbete gırınce , O düşman oldugumuz guılddekı adamların Ne kadar iyi olduklarınıda anladım :lol: Mesela _ACID onceden Ne oldugunu anlamadan belkıde bırılerının gazıyla Aramızda anlasmazlık vardı , Mesela AmyLee Char satın alma olayından Kavga etmıstık :mrgreen: Cocukmuyuz neyız dedım kendı kendıme Salakmısın ceyhun dedım bu ne bundan mı kavga ettın yani sen Neutral Mesela NERWAGUS adamla sohbete gırınce Ula ben buna nıe kfr ettım ki acaba?? Ha dogru ben hysterıa ya dusmanım .Hönk nıe ki La? Ha birileri oyle dedi ...Hönk Birilerinden banane lan :mrgreen: :mrgreen: FaLan falan . Diyor ınsan :lol: Sonuc Olarak HYSTERIA nın artık benıde eFe guıldınıde Dostu olarak Bilmesını ısterız Bundan sonra aramızda bır anlasmazlık cıkmaz Umarım .İyi Oyunlar İyi Forumlar

hehehehe Hönk Hönk cok hosuma gitti su Hönkler. Eyv bizde senin dostunuz merak etme bana 1 yaklasana her zaman 2 yaklasırım. Arkandayım her zaman extrabeer

saolasın cok guzel yazmıssın tsk hysteria olarak guıldınız ıcın tebrıks ederız:D ıns guzel yerlere gelırsınız Razz

tebrikler ya
zaten neden herkes bise düşman anlamıorum...
bari siz anladınız bizim iyi insanlar olduğumuzu...
darısı diğerlerinin başına...

Senin sorunun çenen. Eğer çenene sahip çıkabilseydin hiç bir sorun olmazdı zaten.Seni çok kez uyardım.Her zaman çenen yüzünden kaybediyorsun diye.

Neyse Doğru yolu seçtiğine sevindim.Zamanla HYSTERIA nin ne kadar iyi niyetli olduğunu diğerleride anlar.

A

Anonymous

Guest
OSKIJEN demiş ki:
Senin sorunun çenen. Eğer çenene sahip çıkabilseydin hiç bir sorun olmazdı zaten.Seni çok kez uyardım.Her zaman çenen yüzünden kaybediyorsun diye.

Neyse Doğru yolu seçtiğine sevindim.Zamanla HYSTERIA nin ne kadar iyi niyetli olduğunu diğerleride anlar.
Eheueh Haklısın . Basıom kfr ü :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

herkese şapur şupur bize gelince yarappi şukur bigboss guılddden bizede eleman yollasana :)

Yukarı Alt