Temple Run 2 İndirdim saga sola telefonu dönderdiğimde adam dönmüyor. Ama fotoğraflarda telefonu sağa sola yukarıya dönderdiğimde sensörler algılıyor ve fotoğraf dönüyor. Anlayamadım gitti nedendir sizce?

Ya oyun içerisinde ya da telefonun ayarlar kisminda oyunun ayarları olması lazım oradan degistirebilirsin, eğer yoksa o oyun parmakla dokunarak oynaniyordur. Ben sağa sola çevirerek oynayan görmedim. Birde subway surf kurup oynamayi dene onun sensorle oynandigini biliyorum.

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Ya oyun içerisinde ya da telefonun ayarlar kisminda oyunun ayarları olması lazım oradan degistirebilirsin, eğer yoksa o oyun parmakla dokunarak oynaniyordur. Ben sağa sola çevirerek oynayan görmedim. Birde subway surf kurup oynamayi dene onun sensorle oynandigini biliyorum.
Temple Run hem dokunarak hem de sensörlerle oynanan bi oyun. Kuruyorum.

Subway Surf'u kurdum bu oyunda bi sorun yok zaten bu oyun sensörle oynanmıyor ki. Temple Run 2 telefonu sağa çevirince sağa sola çevirince sola dönüyor.

temple runda sensör yok.
ekrana dokunarak sağa ve sola elinizi çekerek dönüşü sağlıyorsunuz.
ekranı sağa ve sola çevirirseniz yolun sağında yada solunda olur. ama sağa sola dönmez. kapiş?

Bu mesaj vlknka rumuzlu uyeden alinti yapildi
vlknka demiş ki:
temple runda sensör yok.
ekrana dokunarak sağa ve sola elinizi çekerek dönüşü sağlıyorsunuz.
ekranı sağa ve sola çevirirseniz yolun sağında yada solunda olur. ama sağa sola dönmez. kapiş?
Ukala tavırlarını kendine sakla
Dönüşlere gelince sağa sola çekilip dönüldüğünü bizde biliyoruz sensörler altınları toplamak için.

Takımı
Besiktas
Oyun ayarlarından olmuştur onları ayarla bizim arkadaşta da olmuştu öyle düzelmişti.

Oyunun ayarlarını ellemedim 2-3 tane oyun kurdum sonra silip tekrar kurunca düzeldi :D
iphone olağanüstü telefonmus ya :D

Yukarı Alt