belirsizzzzz

Aileden
Kezman: İstanbul

Fenerbahçe’den ayrılacağı söylenen golcü konuştu, “27 Haziran’da İstanbul’dayım” dedi

fft17_mf63589.Jpe

Fenerbahçeli Kezman, hakkında çıkan “Satıldı” dedikodularına net yanıt verdi, “27 Haziran’da İstanbul’a gidecek uçak biletim cebimde” diye konuştu.
Geride kalan iki sezonda kendisinden beklenen çıkışı bir türlü gerçekleştiremeyen ve bu nedenle de sürekli satılması gündemde olan Sırp oyuncu, kesinlikle başka bir takıma gitmek için teklif almadığını bildirip, “Satışım sözkonusu değil. Başkan ve yönetimle konuştum. Benden daha iyi futbol ve goller bekliyorlar. Kariyerim onları umutlandırıyor. Önümüzdeki sezon takımda kalıp, daha çok çalışmayı kararlaştırdık. Birbirimize bu konuda güvence verdik. Beni satmaları mümkün değil. Bu kez daha iyi olup, Fenerbahçe’nin başarısı için mücadele etmeye geliyorum” dedi.
Sırp oyuncu, pazar günü başlayacak olan yeni sezon çalışmaları için kendini hazır hissettiğini söyleyip, “Herhangi bir sakatlığım yok. İyi bir kamp dönemi geçirirsem ve Zico’nun yerine gelecek olan teknik adama da kendimi kanıtlarsam, faydalı olurum” diye konuştu.
Kezman, takımın başına İspanyol Aragones’in gelmesi durumunda kendisi için avantaj sayılacağını, deneyimli çalıştırıcının kariyerini iyi bildiğini bildirdi.

Yukarı Alt