Merhaba arkadaşlar,

Küçük bir sorum var, yeni bir servera başlamayı düşünüyorum. Serverda ticaret sistemi ile Arena Coin kasılıyor, bu sayede item/global vb. ürünleri alabiliyorsunuz.

Şimdi İP Limit 5 olan bir server, 5 adet karakterimi ayarladım, Phbot ile kervan tecrübem daha önce var. Fakat ben bu işlemi bu sefer şirkete ayarlayıp 7/24 aralıksız kasma hedefindeyim. Fakat şirkette hepsini tek tek giriş yapıp, script falan yükleyemeyeceğim. Evde aynı konumda olan dosyaları gelip şirkete kuracağım tanıması açısından. Fakat bunları tek tık ile başlatma imkanım var mı? Yani id pwlerini belli bir yere kayıt edip ( manager vb ) geldiğimde start dediğimde hepsi işleme başlıyor mu acacba? Konu hakkında bilgisini olan, otomatik girişi anlatabilecek arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Teşekkürler.

Takımı
Galatasaray
Bot klasörlerini önceden tek tek ayarlayıp phbot manager ile klasörleri tanıtarak tek seferde başlatabilirsin.

Edit: Trade muhabbetini test amaçlı 1 hafta kullanmıştım gayet memnun kaldım fakat manager'ın son sürümü botları görmüyordu aynı sorunu yaşarsan tek tek eski sürümleri deneyerek çözebilirsin.

ProjectHax

bende phbot aldım yeni
bu linkteki video da olduğu gibi kurulum yaptım fakat launch server dediim anda bot kapanıyor yardımcı olabilir misiniz

Yukarı Alt