arkadaşlar 110 lw blade charım var. ff+ 600 k sp var , son zamanlarda çok pwp yapıyorum. pwp de gördügüm kadarı ile glaviye charlar çogunlukta.
Sizce glavie mi daha iyi blade.
buna göre charımı çevirecem.

ikisininde artı ve eksileri neler sizce...

Takımı
Besiktas
Son zamanlarda glavie çar fazla çünki exance bug yapılıyor onun sayesinde üstünlük sağlanıyor.Ama isro'da isen ve 120 yapmayı planlıyorsan blade çarda kal 120 capta gerçekten iyi oluyor

Takımı
Besiktas
efsaneharam demiş ki:
exance bug nedir :S
gerçek sro oynuyorum .
bir skill bitimine az kala exch yollayip karsi tarafa 2. skili bastiginda cok seri vurmus oluyorsun. bir normal glavie ile 3 skill atana kadar 6 skill atarim yani o sekilde

ilk defa duydum .s
mesela mızrat atıyorum o dolmadan exchange yolluyorum karşı tarafa o arada hırk vurdugumda daha seri vuruyor öyle mi

Takımı
Besiktas
efsaneharam demiş ki:
ilk defa duydum .s
mesela mızrat atıyorum o dolmadan exchange yolluyorum karşı tarafa o arada hırk vurdugumda daha seri vuruyor öyle mi
Aynen öyle fırlatmanın 2sini vurduktan sonra ufak bir bekleme oluyor onu ortadan kaldırmış oluyorsun.
Ama dejavantajları var şöyle:
Karşı taraftaki adamın sinirlerini yıpratırsın ve kötü laflar duyabilirsin bug'u yaptığında :mrgreen:

Takımı
Besiktas
efsaneharam demiş ki:
ilk defa duydum .s
aynen oyle beni izlesen aklin cikar ozaman deli kullanirim :twisted:

jobdan anlarmısınız :S ? yeni kayıt oldum 30 lw yaptım . npc ile konuşup ona 40 tane topladıgım şeyleri verdim 3-4 saat oluyor geri almaya gittim vermiyor :S oldugunu nerden anlayacam ben o stonelerin falan

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bug kullanir kabul edersin o bunu atlatana kadar senin hpn dolar. Ek olarak blade SIKICI bir char degil hele ki 120 capte. Yatmiyor ve 120 skilli banko yatir yiyor ya da karsindakinin atagini kesiyor.

Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:
Bug kullanir kabul edersin o bunu atlatana kadar senin hpn dolar. Ek olarak blade SIKICI bir char degil hele ki 120 capte. Yatmiyor ve 120 skilli banko yatir yiyor ya da karsindakinin atagini kesiyor.
SIKICIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Takımı
Besiktas
Left Behind demiş ki:
sweetCHIEF demiş ki:
bugu kullanabilene king, karsi taraf cok uyuz olur :D

ben gibilerde tam bug esnasında gönderdiği exchange kabul edip glaive çarların sinirlerini bozarım :mrgreen:
hic sinirlenmem cunku genelde kesemedigim saglam charlara bug yaparim, onlarda kabul ederse onlarda beni kesemez diye gururlanirim ahaha cok kaliteli bir playerim.

Tauriel

Öğretiyorum
Duygusuzz demiş ki:
efsaneharam demiş ki:
ilk defa duydum .s
Aynen öyle fırlatmanın 2sini vurduktan sonra ufak bir bekleme oluyor onu ortadan kaldırmış oluyorsun.
Ama dejavantajları var şöyle:
Karşı taraftaki adamın sinirlerini yıpratırsın ve kötü laflar duyabilirsin bug'u yaptığında :mrgreen:
Adamlar bana exc atınca kabul ediyorum onlarda sinir olmaya başlıyor vaz geçiyorlar. :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Yukarı Alt