Jansett demiş ki:
TITANICK 2 .
Böylemi yazılıyor bilmiyorum :mrgreen:
Hahahhaa :lol:

TITANIC olmasın o :santa:

Ps: Titanic 2'yi bende izlemiştim titanic'in çakması resmen yine aynı olaylar falan ama çok berbat olmuş. ilki Bin basar ikincisine :kalp: :buddha:

HeartBeat demiş ki:
Jansett demiş ki:
TITANICK 2 .

Ps: Titanic 2'yi bende izlemiştim titanic'in çakması resmen yine aynı olaylar falan ama çok berbat olmuş. ilki Bin basar ikincisine :kalp: :buddha:
2 diye bişey yok zaten amatör
o film 1 tanedir devamıda gelmez.

Pandemonium demiş ki:
HeartBeat demiş ki:
Jansett demiş ki:
TITANICK 2 .

2 diye bişey yok zaten amatör
o film 1 tanedir devamıda gelmez.
Hacım bizde biliyoruz ama adamlar 2 demişler filme ne diyim bende 2 diyorum haliyle.

Bknz.

Film hakkında yorum yaparsak ;

Film 10/2 bile etmeyecek bir film. Ne efekler düzgün nede senaryo. Ama ismi Titanic 2 :P

Film o kadar güzel değildi. Türklerin yaptığı korku filmlerini zaten hiç beğenmemişimdir. Hem teknolojik alanda hemde kurgu anlamında biraz kısır kalmış bir ülkeyiz.

10/4 puanım.

Ps: Tek çekinerek izlediğim kısım filmin sonundaki hocanın 3 harfliler hakkında bahsetmesi oldu.

Güzel ve hoş bir filmdi. Konusu ve kurgusu müthiş. Filmin hiç bir dakikasında sıkılmıyorsunuz.

10/8

- Resim Silinmiş.

Film biraz kısa gibi geldi bana ya çok sürükleyiciydi yada kısaydı gerçektende :P 10/7

Ps: 85 Dk. film.

Süppo bir filmdi. Hiçbir sahnesinde sıkılmadım. Zaten jonny deep & Angelina Jolie yeter ^^ 10/9

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
- Resim Silinmiş.

Birincisinde olduğu gibi ikincisindede korkuyor insan haliyle. İnsanı en çok cezbeden olayı ise biraz ortam durgunlaşıyor sonra bir anda olan oluyor müthiş tabi olayların gerçekten var olmasıda ayrı birşey.

10/9 :buddha:

Takımı
Fenerbahce
- Resim Silinmiş.

Baya beğendim tavsiye ederim :buddha:

Yukarı Alt