beyler yaklasık 30 dk önce denemiş bulunmaktayım basın dönüyo mide bulantısı flan yok hiç acıda yok yalnız adam bunları yaparsan bir duvara yaslanın ve gözünüz kapalı olsun cok güzel bişey hem zevkli hem zararsız bizim mahallede oyun oldu artık o kadar deniyoruz ama suana kadar kimseyi bayıltamadık ve hala denemekteyiz :twisted:

Bu Kan Basıncıyla Alakalı Bir Yere Odaklanman Ve Nefesini Tutup Hızlıca Kalkman Beynine Fazla Basıncın Gitmesini Saglar Gırtlaktan Tutulması ise Beyne Giden Kanı Engellemektir Ama Ters Tepki Edeni Çok Gördüm Yaklasıkk 30 Dakka Uyanmadı Tavsiye Etmem Yani :?!

Server
Takımı
Galatasaray
Th34L1 demiş ki:
Biz bunu sınıfta denedik bi kız kafayı acaib bi şekilde duvara çarptı uyandıında çarptıını hissetmediini söledi :D
Olum Madem Bayıldı Halledin orada.Onuda Hatırlamaz Ama Siz Hatırlarsınız :D :D

Ben Ne Kadar Pis Birşeyim Ya :D

ironeye_TR demiş ki:
yha beyler bişi oluyo mu yha tırstım ama denemekde çok istiyom :D
yaw ne cok ıstıon denemek .. dene dene biz Türküz Bize bıse olmas..butun atıklar bızım ulkede butun hormonları bız yıoz bıze bıse olmas dene sen :mrgreen: :mrgreen:

fuem1907 demiş ki:
ironeye_TR demiş ki:
yha beyler bişi oluyo mu yha tırstım ama denemekde çok istiyom :D
yaw ne cok ıstıon denemek .. dene dene biz Türküz Bize bıse olmas..butun atıklar bızım ulkede butun hormonları bız yıoz bıze bıse olmas dene sen :mrgreen: :mrgreen:
wow denedim gözlerim karardı bi an ama daha sonra düzledim çok manyag bişi :beer: :headbang:

kardeş bunun nedenii çömeldiğin zaman bacaklara daha faza kan gitmesi ve beyne daha az. Kalp basıncı orada eşitliyor. Sen ayağa kalkınca şah damarına pompalanırken kan sen yolu bloke ediyorsun ve beyne oksijen gitmiyor.

Yan etkisi : en iyi ihtimal, beyin hücreleriniziin büyük bir miktarı ölür, zeka seviyeniz düşmesede erken yaşta alzeimer veya unutkanık başlar.

en kötü ihtimal : beyin ölmesi, bitkisel yaşam veya ölüm.

Takımı
Besiktas
Çok küçükken mahallede yapıyolardı arkadaşlar hayal mayal hatırlıyorum banada yapmıslardı yolun ortasına düştüm, 1-2dk baygın yattım...

Jigsaw

Aileden
Eski bir olay, gerçekten işe yarıyor. Uyku problemi çeken arkadaşlar yapabilir, pek bir zararı olduğunu sanmıyorum. Yine de bayılıp ayılmak iyi bir şey değil tabii.

Yukarı Alt