En iyi oyunum beyler :P oyun başlar başlamaz iki ib.enin çıkması yüzünden her yerimizden ter aktı :D
10 kez öldüm 5i oyun başında annie e nasıl lanet bi champ o arkadaş :D

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
bu ne arkadaşlar az önce girince ekrana geldi? :S

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj sytgkdmr rumuzlu uyeden alinti yapildi
sytgkdmr demiş ki:
bu ne arkadaşlar az önce girince ekrana geldi? :S

- Resim Silinmiş.
Oyunda afk kaldığına veya oyundan çıktığına dair report yemişsin bir dahaki raporda süresiz ban yersin ona göre :D

Advance

Başka bir forumda konu açtım buraya da linkini atayım skin bug ile ilgili bilgilendirme.

Forumda sürekli konular açılıyor herkes başkasını kandırmaya çalışıyor bu yüzden kısa bir yazı yazayım dedim buraya.

Öncelikle lolskins zımbırtısını kullananlar ağlamasın, onun bu konuyla hiçbir alakası yok herhangi bir şekilde yasaklama da yok onun için, kullanmaya devam edebilirsiniz.
Gelelim gerçekten bug olan kısma, bug olan kısım da ikiye ayrılıyor; oyun sonucunu etkileyenler ve etkilemeyenler olarak.Nedir bu etkileyen etkilemeyen derseniz hemen açıklayayım, oyun sonucunu etkilemeyen:Bug yaparak kullandığınız skin oyunda mevcut ya da dosyaları eksiksiz bir şekilde oyun klasöründe bulunan bir skin ise oyunun sonucunu ekilemiyor sadece skin görünmüş oluyor bu şekilde kullananlarda ban yemeyecek.
Oyun sonucunu etkileyen ise yukarıda belirttiğimin aksine bir karakterin daha herhangi bir dosyası bulunmayan skini seçip oyun sonunda oyun hiç oynanmamış gibi buga sokan skinleri kullanmak ban sebebi olması muhtemeldir.Skinle ilgili dosya bulunmayan bir skin seçildiğinde skin adı yerine champion_skin_blabla gibi bir yazı çıkıyor, bu şekilde birisini görürseniz ismini alıp ticket atın, o oyunu da boşuna oynamayın zaten oyun listenizde görünmeyecek.

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
al bide burdan yak :s

- Resim Silinmiş.

Advance

sytgkdmr demiş ki:

- Resim Silinmiş.
2 yıldır oynuyorum leaveden uyarı bile almadım, sen çıkıp durmuşsun oyundan belli ki ban yemişsin.İyi olmuş

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Advance rumuzlu uyeden alinti yapildi
Advance demiş ki:
sytgkdmr demiş ki:

- Resim Silinmiş.
2 yıldır oynuyorum leaveden uyarı bile almadım, sen çıkıp durmuşsun oyundan belli ki ban yemişsin.İyi olmuş
2 gün önce başladım ve sadece dün yarım saat afk olmak zorunda kaldım o kadar :buddha:

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Afk oldugun oyunun oyuncuları önemli kişilerin yeğeniymiş demek ki :P
Bide bazen ben ortada oynarken yukarı git aşa git felan diyolar, bende hayır diyince seni report edicem diyorlar. bu yüzden ban yemiş olabilirmiyim, yarın açılacak ban makara:

sytgkdmr demiş ki:
Bu mesaj Advance rumuzlu uyeden alinti yapildi
Advance demiş ki:
sytgkdmr demiş ki:

- Resim Silinmiş.
2 gün önce başladım ve sadece dün yarım saat afk olmak zorunda kaldım o kadar :buddha:
Demekki kendi aralarında anlaşıp hepsi birden şikayet etmiş. :rolleyes1: Geçmiş olsun , ikinci kick daha uzun sürer.

Takımı
Seçiniz...
Tekrar merak edip indirdim bu sefer oyunu oynayan bir arkadaşımda vardı yanımda beraber oynadık gene zevk alamayıp sildim :(

Yukarı Alt