ya tntstaf adlı arkadaş uniqleri buga sokup kesiyoruz demişti özelden sordum ama cvp vermedi bilen varsa söyleyebilirmi acaba

Apis ten sonra hangi görevleri takip etmem gerekiyor yardımcı olabilirmisniz şuan bnde olan görevler Hunting 10 Tomb (Beginner) Nephthyses-Hunting 10 Tomb (Beginner) Horuses-Hunting 10 Tomb (Beginner) Osirises
ve Collecting 100 Insect Ostracons (Intermediate) hangisinden başlamam lazım bana yardımcı olun lütfen saygılar

9. görevde 50 tane kalp i diyor yani buda 50 uniq demek oluyor. yoksa ben mi yanlış anladım ? :mrgreen:

Paylaşım için TeşekürLer çok faydası oLdu.Henüz bitirmedim görevi ama oLsun son görevdeyim onuda bitirecem insaLLah.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:

- Resim Silinmiş.

haber anasayfamızda yayındadır ; http://www.extraloob.com/v6

Uyarılar:

* Görev Partice Yapılır
* En az 2 kişiden oluşur
* EXP ve İtemli parti Kurulur
* 105 level ve üstü olmak gerekir
* 95 ve 100 level görevlerine göre yapılması çok zordur, sağlam bir parti önerilir.
* Temple 1. Kat Görevlerini yapmak zorundasınız. Aksi Durumda 2.Kat aktif olmamaktadır.Görev Anlatımı için Tıklayın.

Görevi alacağımız NPC'ler

- Resim Silinmiş.​

Görevde İlerleme

Adım 1
Görevi aldıktan sonra aşağıdaki haritada ünlem işareti ile gösterilen yere ilerleyip NPC tıklıyoruz. ve 2'inci katı seçiyoruz. Görüldüğü gibi yine (Pre Plus'ım olduğu için) 5 girme hakkı tanıyor. Fakat siz ölünce bu hak gitmiyor returna basarsanız gider. Ayrıca Yine 1inci kata girişde olduğu gibi Parti başkanı girmeden siz giremezsiniz. Siz parti başkanıysanız girebilirsiniz. Ancak partinizde en az 1 kişi daha olmak zorunda aksi takdirde dışarıya ışınlanırsınız.

Adım 2
İlk Görevimiz Unique Sphinix'in elitelerinden 100 adet Poşet toplamak. Bu eliteler ortada normal general gibi geziniyor. yani unique'yi keserek çıkmıyor. Dikkat edin sağlam vuruyorlar.

- Resim Silinmiş.​

Adım 3
Son Yapmanız Gerekenler Aşağıda Yazılıdır.

Görevlerde adı geçen moblardan bazı resimler:

- Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş.​

TniesT ve mavii'ye sonsuz teşekkürler. :kalp:

son görevdeyim rütbeye az kaldı 8)

Son düzenleme:
Görevlerde adı geçen moobların tümü ikinci katta ve tümü elit mooblarmı?
HERONları geçip yan tarafa geçip demonları yada kiesasları göremedim tek dolandığım için eleman yokki gelecek yanıma...

GNR

rank8
_Ghost_ demiş ki:
Görevlerde adı geçen moobların tümü ikinci katta ve tümü elit mooblarmı?
HERONları geçip yan tarafa geçip demonları yada kiesasları göremedim tek dolandığım için eleman yokki gelecek yanıma...
50 kez unique kesiyorsun ve he unique 1 gorev veriyor 50 olunca tamamlıyorsun ve baron ayda senior general oluyor

Yukarı Alt