şu ana kadar hep türkçe dublajlı izledim ancak son bölümlerini alt yazılı izledim toph un sesi çok güzelmiş gerçekten :D ama finali gerçekten çok güzel olmuş ateş lordundan bükme yeteneğini alıyor keşke daha uzun olsa da izlesek . . .

Ps: Beni de eklersen sevinirim önceden bir topic vardı orada ekliydim ama silinmiş heralde baktım yokum ^^

sleepydragon demiş ki:
şu ana kadar hep türkçe dublajlı izledim ancak son bölümlerini alt yazılı izledim toph un sesi çok güzelmiş gerçekten :D ama finali gerçekten çok güzel olmuş ateş lordundan bükme yeteneğini alıyor keşke daha uzun olsa da izlesek . . .

Ps: Beni de eklersen sevinirim önceden bir topic vardı orada ekliydim ama silinmiş heralde baktım yokum ^^
book4 çıkıcak + 2009 un sonlarında 3d filmi çıkacak ve gerçek oyuncular oynucak

sayo'yu banlamaları kotu oldu wow'dan tanıyorum ii çocuktu hemde Avatar ile ilgili bol bol paylaşım yabıodu :D
Birde agresif olmasa :D

Azeroth demiş ki:
mahmah002 demiş ki:
Ang Katarayı Mıcırırsa Jr.Avaatar lar Ortaya Cıkabilir.Ama Yarı Avatar Sadece Su And Hava.Yeni Bir Ulus Douyor.Kataang Ulusu xD

Avatar Roku'nun da veletleri war onlar yarı avatar mı şimdi :D
ama rokunun eşi bişiy bükmüyo kie :wink1: hem zaten rokuda eşide ateş ulusundan...

ozkan94 demiş ki:
Azeroth demiş ki:
mahmah002 demiş ki:
Ang Katarayı Mıcırırsa Jr.Avaatar lar Ortaya Cıkabilir.Ama Yarı Avatar Sadece Su And Hava.Yeni Bir Ulus Douyor.Kataang Ulusu xD

Avatar Roku'nun da veletleri war onlar yarı avatar mı şimdi :D
ama rokunun eşi bişiy bükmüyo kie :wink1: hem zaten rokuda eşide ateş ulusundan...
Ztn ben bukuo die bişi demedim.Yani avatarın cocukları yarı avatar gibi bişi olmuyo demeye çalışıyorum!!!

konuyu upluyorum ,

bugün avatarchapters forumunda ve chatboxunda (kücümsemeyin 650kişi açıktır her zaman bu chatboxda en az ) bizim bu linki verdim birsürü gif ve foto oldugu için,çok güzel bir topic oldu resmen.

Avatar Roku'nun da veletleri war onlar yarı avatar mı şimdi :D[/quote]
ama rokunun eşi bişiy bükmüyo kie :wink1: hem zaten rokuda eşide ateş ulusundan...[/quote]

Ztn ben bukuo die bişi demedim.Yani avatarın cocukları yarı avatar gibi bişi olmuyo demeye çalışıyorum!!![/quote]
Evet yarı avatar olucaklar çünkü hem hava hem su bükebilecekler

hyr millet avatarlık fiziksel veya biolojik bişi değildir :wink1: avatarlık bi ruhdur reankarnasyon olarak sürekli başka bir ulusda doğar :wink1: (bu arada ozkan94 senin imzasını fun club imzası yapayım mı :D üstüne tıklayınca bu sayfa gözüksün :mrgreen: )

en alttakinimi oysa eğerki olur ama en son çıkan avatar the last airbender yazısına bir de fun club yazısı ekleye bilirsen süper olur :mrgreen: :thumbsup:

evet millet burda anket yapıyom sırf bunun için anket bölümünde konu açılmaz yani :mrgreen:

en çok hangi bölümü seviyonuz :mrgreen:

book2 bölüm2 2 sevgili mağarası
book2 bölüm (hatırlamıyom) ba sing se öyküleri
book3 bölüm10 kara güneş günü part1 (çünkü son izlediğim bölüm o :mrgreen: )

Spartan123 demiş ki:
konuyu upluyorum ,

bugün avatarchapters forumunda ve chatboxunda (kücümsemeyin 650kişi açıktır her zaman bu chatboxda en az ) bizim bu linki verdim birsürü gif ve foto oldugu için,çok güzel bir topic oldu resmen.
aha bu da çalmış pis hırsızlar - Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt