Tamamda sizin son oLarak girdiğiniz o sayfayı bir anLatsanız nasıL açıyoruz ? hani dro demiş ya bu ayarLar aynen bendeki gibi oLacak diye hangi ayarLar ? nasıL açacaz o ayarLarı ?

ben birden aLakasız şey sormuşum kusura bakmayın metalmilitia tamam tıkLadım grefik oLdu kırmızı gösterince bir sorun mu var dediydim (:

MFC

rank8
1gb Ram war 2sLot ddr2 400mhz 512 512 hotanda v ye bastığım halde sanki 5saniyede bi ss çekiyo gibi görünüyo :S 5saniyede 1 yeni ekran qeliyo hotanda:S:S çok kasıo :S teleportda fLn denicem akşama doru inş oLur ße ßro :) oLursa dile bnden ne diLersn ^^

MFC

rank8
ELine sağLıq Hocam Herşey SÜper ama son aşamada taakıldım :) Gİne süper Oldu DDR 400mhz 2tane 512ram takılı süper oLdu sonuncuyuda yaparsam mükemmel olucak herhal Admin olrak gir servisler mervisler:) yeni başlayan arkadaşlar Başlat > Çalıştır > SERVICES.MSC yazıp tamam desinler şimdi ss koyucam nası ayarlıcaz ya:) Türkçe bizimkiLer Bakarsan SewiNirim

MFC

rank8
- Resim Silinmiş.

İşte Buda Türkçe ServisLer Kolay qeLsin.. :) O ayarlarıda düzenlersen FüZe Olcak Pc :))) Gel seni kasam herculesde :p:p:p :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

MFC

rank8
İstersen başka bi yolla ulaştıraym sana resmi ama nası :) anlaşılmıyor

Okuyabiliyomusun ??? Orjinali böle degiL asLında:S:S

Yukarı Alt