hep klasik ss. bence baktıım daha önceki sonuçlardada glavie fırlatma oluyor.ben katılmadım am ne bileyim bence bazen de güzel strong-bow sprit-blader taklaası vs. seçilebiir :)

- Resim Silinmiş.

bu resimi koyduğum topici silmişler eğer kim yaptıysa buraya ayzsın onla görüşelim bu resim benim kendi resmimdir charda kendi charımdır king türkün resminden 1000kat daha güzel valla nasıl topici sildiler bilmiyom ama topic falan yok ortalıkta

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Çok var buna benzer sslerden diğerlerinden ayıran özellik nedir anlayamadım açıkçası...Daha değişik bir resim kazansa daha iyi olurdu bence

Jim

rank8
bence bu onlardan daha orjinal ^^

sizce?

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Majestic demiş ki:
xxmetexx demiş ki:
- Resim Silinmiş.

bu resimi koyduğum topici silmişler eğer kim yaptıysa buraya ayzsın onla görüşelim bu resim benim kendi resmimdir charda kendi charımdır king türkün resminden 1000kat daha güzel valla nasıl topici sildiler bilmiyom ama topic falan yok ortalıkta
Kimse kimsenin topicini silemez ayrıca biz 3 tane resim koyduk ve bütün d.mod mod ve üst düzey tarafından oylandı ve bu resim seçildi.Senin glavie resmi klasik değil seninkide güzel ama sonuçta oy birliğiyle seçilmiştir.Saygı duymanız gerekir.Bu resimdeki diğer bir ayrıcalık ise sadece bir glavie atma resminden haric kurt ile glavie nin uyumuda dikkat çekmektedir.
Kimsenin hakkı yenmemiş aksine korunmuştur.Boşa sitem etmeyiniz.
Sağlıcakla;
yarıışmala ilgili topiclere bakın bakalım xxmetexx ile ilgili bişey varmı
valla biz topicleri silebiliyzmu bilmiyorum
benim bildiğim topicleri ite yöneticileri modlar vs kişiler silebiliyo yoksa yanılıyormuyum

Yahu senin amacın nedir?Topicleri sadece Site Maneger ve Site Adminler silebilir.
viewtopic.php?f=219&t=67410
Yukardaki topic senin konun değil mi? Daha neyin kavgasını veriyorsun.Sen konu açmadan önce o sayfada biraz aşağıya insen konunu görecektin.Tek 1 itirazında daha 1 ay banlarım.
Bu resmen siteye leke çalmaktır jüri kararıyla seçildi resimler.Ayrıca senin resmini beğenmedik kardeşim.Ben tek başıma karar versem neyse bütün site yönetimi seçti.Az bir farkla diğer resimde oylamadan 2. çıktı.İtiraz eden bundan sonra banlanır.Konu çok uzadı artık...[/quote]

yazdıklarını tekrar oku ondan sonra napacaksan yap ben en bu yazıyı yazdıtan sonra hiç bişey söylemedim (xxmetexx)

illa mızrak resmi görmek istiyosanız

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

iste secilen resimde ne var anlamadım

Yukarı Alt