Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Jigsaw

Aileden
CaN_KsK demiş ki:
Nerden bileyim sunucunun üstüne milkshake döküldüğünü.. Allah tan yeni db ye geçtik ve screamadle halleti son yedeği yükleyip. Kaldığımız yerden devam..
Cem Abi Sen kaça Kadar Urastın Aksam B :mrgreen: :mrgreen:
Gece 4-5 e kadar, sonra yattım dayanamayıp, sabah kalktığımda screamadle halletmişti dbyi..

İşte Milkshake..

Pardon ya görmedm kocaman Milkshake :mrgreen: Olsun Allah'a Şükür kurtardk paçayı Cool

ya benim anlamadığım bilgisayara milkshake dökülünce nasıl site çöküyo ki
ozaman bütün hacker lar pc sine milkshake döksün siteleri çökertsinler
bu arada ; milkshake süper bişi :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
orqundogi demiş ki:
ya benim anlamadığım bilgisayara milkshake dökülünce nasıl site çöküyo ki
ozaman bütün hacker lar pc sine milkshake döksün siteleri çökertsinler
bu arada ; milkshake süper bişi :mrgreen:
Bilgisayara değil sunucu makinasına..

pfffffff

Aileden
En kisa surede sunucu degisikligi yapilmasini talep ediyorum,olmadi kendi sunucumuzu acalim canim ne bu aaa bizim sitemize birisi konu acip yardim istese biz gonullu olarak 2 dk icinde adamin istegini yerine getiriyoruz, hosting firmasina yuzlerce dolar odensin ama actigimiz konuya saatler sonra cevap gelsin..

En kisa surede sunucu degisikligi yapilmasini talep ediyorum,olmadi kendi sunucumuzu acalim canim ne bu aaa bizim sitemize birisi konu acip yardim istese biz gonullu olarak 2 dk icinde adamin istegini yerine getiriyoruz, hosting firmasina yuzlerce dolar odensin ama actigimiz konuya saatler sonra cevap gelsin..
+1907

CaN_KsK demiş ki:
+1907
+doğal sayılar

Birde milkshake benm küçüklüğümde böyle değildi baya değişmiş kereta. Rolling Eyes

DarkGirl demiş ki:
Bilgi için teşekkürler + Msnde benimle konuşma stilinden hiç hoşlanmadım! Yeri değil ama yine de bilmeni istedim...
Kim olduğunu söylersen..

Jigsaw demiş ki:
_Alone_ demiş ki:
DarkGirl demiş ki:
Bilgi için teşekkürler + Msnde benimle konuşma stilinden hiç hoşlanmadım! Yeri değil ama yine de bilmeni istedim...
Kim olduğunu söylersen..
Beni diyor.. :mrgreen:
:mrgreen: ahahaha ben seviyorum konuşmasınıda beni engelleyip sildi kesin 3 yıldır msne girmiyor :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Yok o başka türlü bi konuşmayı diyor. Beni aslında daha hiç tanımıyor ve en ufak bi fikri yok. :mrgreen:

Jigsaw demiş ki:
Dün akşam ve bugün sabah saatleri arasında sitemizin 10 saat kadar kapalı kalmasının sebebi sunucularımızda yapılan bir bakım sırasında veritabanının üstüne milkshake dökülmesidir. 6 saatte bir otomatik yedeklenen sitemimiz yeni veritabanına aktarılıp son yedek yüklenmiştir. Nerdeyse tek bir post veya üyelik kaybolmamıştır. İlgilendiğiniz için teşekkür ederiz.

Jigsaw,
The Playboy
S.A KARDEŞ HANİ Bİ ARA ELAZI LEE ADINA MİLLETİ KANDIRAN ŞRFSZ WARYA ŞİMDİDE SEİN ADINA MSN AÇIP MİLLETİ KANDIRIO HERKESE DUYUR BEN DENEME AMAÇLI ÇAR TAKAS ETTİM 1 LWL ADAM SENİ BAĞLADI İŞTE DAWET ETTİ KONUŞMAYA ONDAM SONTA ID ŞİFRE FALAN HOPP SEN ÇIKTIN ODA ÇIKTI TABİ SEN ODİLSİN DİR HE

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt