Neden saçma diye sorarsan kalıplaşmış sözleri değiştiremezsin.Mesela Kurta Earth ghost desene :D veya hiç 60 lwlden yukarı çıkamamıssın canavarları tanımıyorsun bu canavarın adı ne diye sormazmısın bilmiyon çünkü
haklısın oyunu bilmeyenler için büyük biz zorluk olurdu ama bide bilenler için olucakları düşün, hepimiz artık aynı şeyleri görmekten bıkmadıkmı?ayrıca media pk2 editleyerek her şeyi editleyebiliriz hayvan tipleri sadece bi örnekti.exl moderatorlerinden media pk2 konusunda bilgili olan bir kişi skilleri editlese oyunda insana bi kasma zevki gelmezmiydi?örneğin glaviedeki 14lvlde açılan gerilme skili yerine blade combo faan :D bu da sadece bi örnek önemseme lütfen :P

Yeterli Katılıma Ulaşılamadığı İçin Süre 1 Ay Uzatılmıştır Herkesin Projelerini Bekliyoruz

Şöyle Bi Fikrim var ;

Sitemiz Aracılıgı İle Charları Siteye Veriyoruz sonra üzerine 20 YTL Yatıryoruz Site Charlarımızı Alıyor Sonra Global bir Topicte BElirtiyor Char Bank diye Buradan Exl Aracılıgı ile Charlarımız Satılıyor ve Takas Ediliyor satan Kişiye ExL Msj yolluyo su adam Su Charı Senin Char ile Takasa Girmek istiyo kabul ediyon mu evet dersem Karsımdakini alıyor Takası Gerçekleştiyor

Asıl amac Bizim Charları ExL Gösteriye Çıkarmak Güvenli Char Bank YapmaK?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
char bank hep istediğim birşey lakin biz sadece 2 müşteriye destek oluyoruz müşteri bulmuyoruz böylesi daha rahat oluyor.

extraloob demiş ki:
char bank hep istediğim birşey lakin biz sadece 2 müşteriye destek oluyoruz müşteri bulmuyoruz böylesi daha rahat oluyor.
Hımm anladım Benimde Zaten Düşüncem Birazda Şöyle Global Topic Açılır Yazılır Örnek ;

Venusten KiLLeR_Box 92 lvl 30 YTL dir
Marstan Comolkko 76 lvldir 10 YTL dir İsteyene Gene Mars Serverında 75 lık bow ile Takasta olabilir
Mercüry...

Bu şekilde Hepsi ExL Ailesi Tarafından alınmıs Ellerinde olan charlardır.

Katılımın Fazla olmasını bekliyorum Ama genede Size Bağlı ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aslında güzel bir fikir tek bir topicte bütün satılık charları yayınlayabilir ama bunlara özel zati bölümler var adam hera da char arıyorsa heraya girer charı bulur ve alır lakin fikrin güzel geliştirilip uygulamaya geçirilebilir.

extraloob demiş ki:
aslında güzel bir fikir tek bir topicte bütün satılık charları yayınlayabilir ama bunlara özel zati bölümler var adam hera da char arıyorsa heraya girer charı bulur ve alır lakin fikrin güzel geliştirilip uygulamaya geçirilebilir.
İlginiz için Tsk ederim Tüm eXL Ailesine Kolay gelmesi DileyimLe...

ana sayfaya yada forumun herhangi bir sayfasına üyeler için flash chat ve siteye moderatörlerin görev aldığı bir canlı destek koyabilirsiniz böylece forumda da fazla konu yükü olmaz ayrıca da diğer forumların yaptığı gibi kitlesel forum buluşmaları yapabiliriz mesela kocaeliler sekaparkta istenbullular taksim meydanında gibi sonra istanbul kocaeli buluşmaları :D Böyle şeyleri bu sitedede görmek isterim.. saygılarımla fikir alıntı değildir umarım önceden verilmemiştir...( bu arada bu yeni üye ne saçmalıyo falan diye dalga geçmeyinXD site açıldığı ilk zamanlardan beri takip ediyorum... :D)

extraloob demiş ki:
Abi Bunu Ben Yapabilirim.Mesela Herada Bi Başlık Açıcaz.Hera Serverındaki Satılık Charlar Diye O Başlığa Bütün Satılık Charları Koyucaz.Arkadaşda Öyle Söylemiş.Yani Kısaca Bu Görevi Ben Yapabilirim.

Bİraz Zaman İstiyorum.

Ben tam olarak Kendimi anlatamamısım Şöyle Tam olarak bir Elde Anlatayım

Proje adı : ExtraBanK

Amaç
: ExL Tam Güvencesi İle Char Satış Takas !

Oluşum : Char Satıcılar 15 YTL ve Charlarının Acc Bilgilerini Verdikten sonra özel olarak Açılan Bir Yerde ExL Tarafından YönetilenYerden Görücüye Çıkıyor Fiyat Budur Diye Etiketi Yapıstırılıyor. Ama Charlar Exl Tarafından Bilgileri Elinde oldugunu unutmayalım. Alıcı Geliyor Alacagı Chara Bakıyor Parayı Görüyor. Tmm ben bunu alacam Diyor Sonra Exl Hesabına Fiyatı ne kadarsa Yatırılıyor. Exl Ailesi Yatan Parayı Satıcıya Gönderdikten sonra Alıcıya Charı veriyor. Konu burada Kapanıyor. Tam Güvenli bir satı$ oluyor! Biraz Daha Geliştirirsek Chara Hem Fiyat Bide Takas Etiketide Yapıştırız.Bu char Bowman Max Kendisinden 2 lvl düşük bir Char İle Takas Edilebilir ! Bu sefer ßaşka alıcı gelir Takas için Der Tmm Takas edecem ! Sonra Charını Bowman charını Verir Exl ailesine Sonra ExL Acc bilgileri değiştirir Takası en Güvenli Yerden Yapmış olur. Bi Tür Char Mazası Gibi Bir şey bu Proje :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aslında şu anda yaptığımız bu lakin bank olayında müşteriler charlarınız bize bırakmalılar güzel bir fikir 1 ay komple charları ile vedalaşırlarsa her charı 1 ay elimizde tutarız olabilir.

extraloob demiş ki:
aslında şu anda yaptığımız bu lakin bank olayında müşteriler charlarınız bize bırakmalılar güzel bir fikir 1 ay komple charları ile vedalaşırlarsa her charı 1 ay elimizde tutarız olabilir.
Evet zatenden Buda olusumun bi Parçası Uygulamaya geçmesi DileğimLe...

Quincey

Bilgiliyim
Yıllardır Pc başındayım.Silkroadda yeni haritlar y
Proje...
Chat Box
Bununla ilgili bir çok proje var biliyorum.Ama benimki biraz değişik.
Foumumuz diğer forumlardan değişik bir sisteme geçebilir.Bir kişi bi başlığa mesaj yazınca karşıdaki mesajı görmek için başlığı yenilemek zorunda kalıyor.Her forumun cefasıdır bu.Benim projem açılan bi başlıkta sadece ilk mesajın olması diğerlerinin chat boxla konuşulması.Zor bir proje ama oyunla güzel ve değiik bir foruma sahip olacağımızı düşünüyorum.

batuknight demiş ki:
Proje...
Chat Box
Bununla ilgili bir çok proje var biliyorum.Ama benimki biraz değişik.
Foumumuz diğer forumlardan değişik bir sisteme geçebilir.Bir kişi bi başlığa mesaj yazınca karşıdaki mesajı görmek için başlığı yenilemek zorunda kalıyor.Her forumun cefasıdır bu.Benim projem açılan bi başlıkta sadece ilk mesajın olması diğerlerinin chat boxla konuşulması.Zor bir proje ama oyunla güzel ve değiik bir foruma sahip olacağımızı düşünüyorum.
garip ama ii olabilir bence

Quincey

Bilgiliyim
Yıllardır Pc başındayım.Silkroadda yeni haritlar y
asdx7794 demiş ki:
bence sitenin hızlanması için şu tepedeki rklamların kadırılması,taşınması veya boyutlarının küçültülmesi gerek(bnm bağlantım düşük ve bnm gibi birçok kişininde siteye girerken çok kasıo)
sitemiz çok hızlı bu yüzden bu siteye çok büyük fiyatlara mâl oluyor.Bir yerlerden kâr sağlanması lâzım.Bunun için reklamlardan paa geliyor.O yüzden kaldırılamaz.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel yazmışsın batu lakin daha sakin ve kırıcı olmadan cici yaz mesajlarını ok canımcım.

Yukarı Alt