pfffffff

Aileden
Midem delinecek bende ot geldim saman gidecem heeeeee :lol:

icki yok sigarayi da yeni biraktim bi kola ve cay kaldi onlarda biterse mezara giricem uyucam :lolmuch:

bannedddd

Buralıyım
ElazigLee demiş ki:
Midem delinecek bende ot geldim saman gidecem heeeeee :lol:

icki yok sigarayi da yeni biraktim bi kola ve cay kaldi onlarda biterse mezara giricem uyucam :lolmuch:
Ne güzel keşke ben de içmesem. :lol: Bi de ne zaman bıraktın merak ettim? :mrgreen:

köpek gibiyim 3 gündür sigara içimiyordum (bayram vesilesi ile) bir yumulmuşum gören esrarkeş zanneder , yani şöyle söyleyeyim sigara içmiyorum direkt sigara ile sevişiyorum hem de ön sevişmeyi filan atladık direkt hardcore yani :mrgreen:

Dampyre

Buralıyım
mai_mai demiş ki:
köpek gibiyim 3 gündür sigara içimiyordum (bayram vesilesi ile) bir yumulmuşum gören esrarkeş zanneder , yani şöyle söyleyeyim sigara içmiyorum direkt sigara ile sevişiyorum hem de ön sevişmeyi filan atladık direkt hardcore yani :mrgreen:
auhauahuahua :mrgreen: :mrgreen:

mai number one extraokk :mrgreen: :lolmuch:

slm sevindim ama arkadaslar bu t-bot ne zaman cıkacak sabırsızlıkla bekliyorum lutfen yardim edin :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: kahvekeyfi kahvekeyfi kahvekeyfi

-Resim Silinmiş.
Çok deli set yaptım , millete newbie charla tek atıyorum inanmıyorlar GM filan sanıyorlar , eh oyunda ismin olsun istiyorsan paraya kıyacaksın birader :mrgreen:
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bu arada morwena devri kapandı onu listeden çıkarıp beni koyarsan sevinirim zira extraloob morwena sonsuzakadar yok artık dedi bu sitede :mrgreen: :lolmuch:

Yukarı Alt