bannedddd

Buralıyım
Elektrikler gitti girdim yatağa tam uyuyacaktım ki bir baktım zonnkk diye bir ses, ekranımın ışığı yanmış. Kalkayayım dedim ben de. :mrgreen:

Rational demiş ki:
Elektrikler gitti girdim yatağa tam uyuyacaktım ki bir baktım zonnkk diye bir ses, ekranımın ışığı yanmış. Kalkayayım dedim ben de. :mrgreen:
extraloob Bahanesi CooooK :mrgreen:

Yok soalun şimdi sizin davetinizi kabul edersem onceden reddettiğim birçok kişi kırlır Greece benim için number one guild ortamına aşığım :mrgreen:

Rational demiş ki:
Eski serverlarda hayat mı var bea... detective
ya hayat yok ama bunun olmamasının nedeni bizim millet ya hacker olma yolunda yolunuyo yada charı satıyo dogal olrak ne hayat kalıyo ne memat ama ben memnunum halimden zaten konuştum tüm türkler guildde geri kalanlar Allaha yakın bana uzak olsun ( istisnalar var tabi)

bannedddd

Buralıyım
The_DifferenT demiş ki:
Rational demiş ki:
Eski serverlarda hayat mı var bea... detective
ya hayat yok ama bunun olmamasının nedeni bizim millet ya hacker olma yolunda yolunuyo yada charı satıyo dogal olrak ne hayat kalıyo ne memat ama ben memnunum halimden zaten konuştum tüm türkler guildde geri kalanlar Allaha yakın bana uzak olsun ( istisnalar var tabi)
En önemlisi herkesin elinde sun. :mrgreen: Hercules ve ondan sonra acılan hiçbir server'da sun yok daha. kahvekeyfi

işte ben oyunu item için oynamıyom o şekilde düşünüyosanız sizin probleminiz ama diyelim ki şimdi oynadığın servrde sun drop başladı çıkana çıktı alan aldı sen alamadın nabıcan genemi degiştirecen serveri onemli olan ortamdır item sadece daha fazla keyiif almanızı sağlar

Yukarı Alt