ılk tbotumu ılk 80imi bu sıteyler paylasdım ben hehe sewıom konuları bılgılendırmesı gusel yha bende zeusdanım senın nıck ne ?

LoneLyWaLker demiş ki:
Ben sattım çarı hayata katılmaya karar verdim WaR_KinG di de son olaylarla benim ilgim yok haberimde yok 68de bıraktım
Ps:İsim orçunmuydu abi
ewet orcun baya olay yarattı snın char ama uslu uslu ozur dıledı ıtemıde egri verdi affettik bizde ettıgımız kotu zolerden dolayı uzgunuz dedık olay kapansı ama zeusda bı sahtekar olarak kaldı yanı

Oyunda en önemli şey isimdir.Yani senin iyi bilinmendir.Banada guild kasasını soydu diyorlardı ondan takas ettim.Yapmadığım bir şey yüzünden suçlandım çok koydu sonra binbirhile neyse ya napalım

NYSE gece gece tadlı muhabetıne geldım ya yemegı yedım kapayak konuyu :lol: ee sadece 2 mızmı var dıerlerı okeydemı yoksa :lol: hehe

LoneLyWaLker demiş ki:
Bu siteyi nasıl buldunuz Question
Ben zeusda oynarken ceyhun abi tavsiye etmiş öyle bakım dedim o günden sonra çıkmadım :lol:
takıntımı bu sende herkese aynı seyı sormaya basladın hehe botamı saldın la yoksa :lol:

haydi beyler
Sabah kısa ama akşam uzundur gece yeni başladı kendini durdur ses soluk yok forumda

Yukarı Alt