Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bende 3 bira ile takılıyorum scream gelmiş hatunuyla beraber takılıyoruz extrabeer

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BaD_BoY demiş ki:
Winston box un tadı değişmiş ama light daha ozelliğini yitirmemiş bu arada son günlerin patlayan sigarası west oldu herkezde west görüyorum yaf. :lolmuch: Bende alacam yarın bir paket. Razz
merci canım merci sanada extrabeer

west mi bir zamanlar amcam almanyadan getirirdi geçen bende denedim de buradak i o kadar güzel değil :lolmuch: :mrgreen:

winston veya marlboro en güzeli scream 3 paket winston almış benim malboş bitti onlara devam ediyoruz :lolmuch: :mrgreen: extrabeer

bannedddd

Buralıyım
The_DifferenT demiş ki:
herkese slm ve onceden slm yazanlarada a.s :mrgreen:
Can Lütfen zeka sorusunu sorabilirmisin :mrgreen:
Sen de hep yatıyor musun ne geceleri geliyorsun? :mrgreen: :mrgreen:
Yav kalmadı pek inan cakal carloslar google'dan arıyorlar ne zevk alıyorlarsa bu yüzden benim de hevesim kaçtı anca günde 2-3 tane ama belli olmaz senin icin bir kıyak gecebiliriz ve ilerleyen saatlerde koyabiliriz. Gece uzun. mucX :lol:

ps: bad hacım yav winston light içeceğine hiç içme daha iyi ne anlıyorsun ondan? kahvekeyfi :lol:

Rational demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
herkese slm ve onceden slm yazanlarada a.s :mrgreen:
Can Lütfen zeka sorusunu sorabilirmisin :mrgreen:
Sen de hep yatıyor musun ne geceleri geliyorsun? :mrgreen: :mrgreen:
Yav kalmadı pek inan cakal carloslar google'dan arıyorlar ne zevk alıyorlarsa bu yüzden benim de hevesim kaçtı anca günde 2-3 tane ama belli olmaz senin icin bir kıyak gecebiliriz ve ilerleyen saatlerde koyabiliriz. Gece uzun. mucX :lol:

ps: bad hacım yav winston light içeceğine hiç içme daha iyi ne anlıyorsun ondan? kahvekeyfi :lol:
evet su googleye takılanlara içimden küfretmek geliyo beni tutanda yok et kim duyacak :mrgreen: :mrgreen: ama işte belki insafa gelir deyip etmiyom bakalım hayırlısı
Alahım ndn bu türk milleti alı ile çözemediği şeyleri çakallık yaptığını sanıpta salaklıkla hallediyor
ps : sigara sağlığa zararlıdır :?!!!

bannedddd

Buralıyım
The_DifferenT demiş ki:
evet su googleye takılanlara içimden küfretmek geliyo beni tutanda yok et kim duyacak :mrgreen: :mrgreen: ama işte belki insafa gelir deyip etmiyom bakalım hayırlısı
Alahım ndn bu türk milleti alı ile çözemediği şeyleri çakallık yaptığını sanıpta salaklıkla hallediyor
Ya bi de bilemiyorlar diye en kolayından soruyorum ama gene google'a danısıyorlar. Türk milleti işte, huyumuz kurusun...

bannedddd

Buralıyım
BaD_BoY demiş ki:
Ya kapat şu zeka sorusu olayını delirttiler beni yahu adamlar. Confused Neyse fb bugun aldı macı. :mrgreen:
Kapat su FB konusunu ya hiç sevmiyorum. :mrgreen: Yaşasın kötülük ihihiihih. :lolmuch:

BaD_BoY demiş ki:
Ya kapat şu zeka sorusu olayını delirttiler beni yahu adamlar. Confused Neyse fb bugun aldı macı. :mrgreen:
2-4 nihahahaa
1-0 olunca mutlaka sevinçten gobek atanlar olmuştur ama şu bir gerçek Fb nin istediğinde kazanamıyacağı maç yok ya 15 dk oynasın sadece 2 3 gol atabiliyor ama motivasyon eksikliği var oda doğal yani şimdi Carlos nasıl motive olsun gidip ç.rizespor maçına adamın geldigi lig belli kariyer belli

bannedddd

Buralıyım
The_DifferenT demiş ki:
BaD_BoY demiş ki:
2-4 nihahahaa
1-0 olunca mutlaka sevinçten gobek atanlar olmuştur ama şu bir gerçek Fb nin istediğinde kazanamıyacağı maç yok ya 15 dk oynasın sadece 2 3 gol atabiliyor ama motivasyon eksikliği var oda doğal yani şimdi Carlos nasıl motive olsun gidip ç.rizespor maçına adamın geldigi lig belli kariyer belli
Hadi ordan. :lolmuch:

Rational demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
BaD_BoY demiş ki:
2-4 nihahahaa
Hadi ordan. :lolmuch:
ah su gerçekler nasılda acı demi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
walla 3.biram bitti ne etcem bilemiyorum bakınıyorum evde alkol varmı diye ne olsun kibariyeyi izliyoruz beyazda kafalar tatlı oldu hızlı hızlı içince ihihihiiiii

FB bu kardeşim brasil ekolu hiç acımaz teknik ve kişisel beceri ile ezer geçer biçer döver hesabı :lolmuch: :mrgreen: extrabeer

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hiç acele etme yavaş yavaş iç biz birden bitirdik fena oldu gereksiz sıkıntı çekiyoruz şimdi wahhh :lolmuch: :mrgreen: extrabeer

bannedddd

Buralıyım
Coca Cola, Pepsi...
Hayatta içilmezzzzz...
Alkolik hareket engellenemezz engellenemezzz... :mrgreen: :mrgreen: extrabeer

Alkolikler sizi. Razz

Yukarı Alt