bannedddd

Buralıyım
Tr_CaTLiaM demiş ki:
ßak karde$im
S.a ßéyLér.. Uzun Zamandır qirmiorum Extraya Wink Ara sıra ßækıp Cıkıorum NasıLsınız Wink iisiniz Ins. Wink K i ßakın ßuraLardayım kahvekeyfi detective

Mesaj ßudur ? S.a die ßi yeR Var diimi ? Yazı tipimde ßişi yoq 6 Senedir SanaLdayım w£ eL aLı$kanLıqı ßu Tmmmı Wink seLam aLmak IStemıosan Wink O ayrı MeseLe Keyfine ßak Wink Sana Vermemiştim Zaten seLamı
Türkçe konus ya da İngilizce. Başka dilden cakmam. Ayrıca senin kardesin falan da değilim. Wink

AzteC'in Karşısındaki evde 'sigaramı' içiyorum. ≠
Takımı
Fenerbahce
Rational demiş ki:
Tr_CaTLiaM demiş ki:
cIx cIx Sevmedim ßurayı Wink Siz SéLam aLmıonuz .. ßurası Tanısmak Kaynasmak Icın Wink TanıdıqlarınızLa konu$ma ßöLümü deeL :) detective kahvekeyfi
Ama şu da var ki böyle sacma sapan karakterle post atarsan kimse sana cevap vermez. perde
Ayrıca Post Kasmak Istesem ßurda Kasmam Wink KasıLcak YeR Cok Konu acarım oraLara Wink Istesem GerekLi yerLere qerekLi konuLar Acarak Post Kasarım :) Oq£ Wink ßiraz KuraL ßiL

Takımı
Fenerbahce
Rational demiş ki:
Tr_CaTLiaM demiş ki:
ßak karde$im
S.a ßéyLér.. Uzun Zamandır qirmiorum Extraya Wink Ara sıra ßækıp Cıkıorum NasıLsınız Wink iisiniz Ins. Wink K i ßakın ßuraLardayım kahvekeyfi detective

Mesaj ßudur ? S.a die ßi yeR Var diimi ? Yazı tipimde ßişi yoq 6 Senedir SanaLdayım w£ eL aLı$kanLıqı ßu Tmmmı Wink seLam aLmak IStemıosan Wink O ayrı MeseLe Keyfine ßak Wink Sana Vermemiştim Zaten seLamı
Türkçe konus ya da İngilizce. Başka dilden cakmam. Ayrıca senin kardesin falan da değilim. Wink
ßen inqiLizce ßi Yer qöremiorum ßro Wink inq. qOnu$iyim IStersen Do u Understand me ?

bannedddd

Buralıyım
Tr_CaTLiaM demiş ki:
Rational demiş ki:
Tr_CaTLiaM demiş ki:
cIx cIx Sevmedim ßurayı Wink Siz SéLam aLmıonuz .. ßurası Tanısmak Kaynasmak Icın Wink TanıdıqlarınızLa konu$ma ßöLümü deeL :) detective kahvekeyfi
Ama şu da var ki böyle sacma sapan karakterle post atarsan kimse sana cevap vermez. perde
Ayrıca Post Kasmak Istesem ßurda Kasmam Wink KasıLcak YeR Cok Konu acarım oraLara Wink Istesem GerekLi yerLere qerekLi konuLar Acarak Post Kasarım :) Oq£ Wink ßiraz KuraL ßiL
Phaha güldüm sayende sağol. Ben sana post kasıyorsun mu dedim? Sunu anlamıs oldum ki düzgün yazamayısının sebebi yeteri derecede Türkçe sahibi olmamandan dolayıymış. Ayrıca söylediklerine dikket et.

bannedddd

Buralıyım
Tr_CaTLiaM demiş ki:
Rational demiş ki:
Tr_CaTLiaM demiş ki:
ßak karde$im

ßen inqiLizce ßi Yer qöremiorum ßro Wink inq. qOnu$iyim IStersen Do u Understand me ?
Harbiden sen Türkçe'yi bilmiyorsun yav. İngilizce bir yer var mı dedim sana? Öyle konusma anlamıyorum ya Türkçe ya da İngilizce konus anlayayım dedim.

lololol perde

Jigsaw

Aileden
ß: Almanca'da iki tane S harfini temsil eder.
$: Dolar ABD'nin resmi para birimidir.
é: İspanyolca'da ince uzun e harfidir.
q: Türkçe kökenli olmayan günümüz gençleri tarafından k harfi yerine kullanma özentisi olan harftir.

Türkçe'de Cümlelerin ve özel isimlerin ilk harfi büyük yazılır her kelimenin veya rastgele harflerin değil.

Yeterince açık mı?

bannedddd

Buralıyım
Jigsaw demiş ki:
q: Türkçe kökenli olmayan günümüz gençleri tarafından k harfi yerine kullanma özentisi olan harftir.

Türkçe'de Cümlelerin ve özel isimlerin ilk harfi büyük yazılır her kelimenin veya rastgele harflerin değil.

Yeterince açık mı?
No comment. :lol:

Takımı
Fenerbahce
Tr_CaTLiaM demiş ki:
Rational demiş ki:
Tr_CaTLiaM demiş ki:
Phaha güldüm sayende sağol. Ben sana post kasıyorsun mu dedim? Sunu anlamıs oldum ki düzgün yazamayısının sebebi yeteri derecede Türkçe sahibi olmamandan dolayıymış. Ayrıca söylediklerine dikket et.[/quote]
Post Kasarsan demişsin Arkada$ım Wink Ei oku ßen sAcma Sapan Karakter qöremedim Sahsen Sen qördüySen söLe düzeLtek Lol Wink xd

Takımı
Fenerbahce
Jigsaw demiş ki:

Yeterince açık mı?
Hacım ßuna ßiz o anLamLarıyLa deiLde ßenzerLik ßakımıyLa ßakıoruz sanaL Chat oLarak Wink
ßüyüq Kücüq Yazmam Sorun deiL =) Sen Hıc Chat ortamLarına TaqıLmadın qaLißa :) ßen 6 Senedir :) taqıLırımda Wink Taqılsan ßöLe demezdin :lol:

bannedddd

Buralıyım
Katliam mısın her neysen gözlerinde bir problem olmalı, evet evet...

Ama şu da var ki böyle sacma sapan karakterle post atarsan kimse sana cevap vermez.
Hani nerde post kasıyorsun demisim?

bannedddd

Buralıyım
Tr_CaTLiaM demiş ki:
Jigsaw demiş ki:

Yeterince açık mı?
Hacım ßuna ßiz o anLamLarıyLa deiLde ßenzerLik ßakımıyLa ßakıoruz sanaL Chat oLarak Wink
ßüyüq Kücüq Yazmam Sorun deiL =) Sen Hıc Chat ortamLarına TaqıLmadın qaLißa :) ßen 6 Senedir :) taqıLırımda Wink Taqılsan ßöLe demezdin :lol:
Unutma ki burası mirc falan değil burası bir forum sitesi. Böyle konusanlar sadece özentilikten yapıyorlar. Bu arada ben seni 6 yasında falan sanıyordum -hala sanıyorum- 6 sene önce bu hayata girdiğine göre daha aylıkken mi pc ile tanıstın? Hmmm...

Takımı
Fenerbahce
Rational demiş ki:
Katliam mısın her neysen gözlerinde bir problem olmalı, evet evet...

Ama şu da var ki böyle sacma sapan karakterle post atarsan kimse sana cevap vermez.
Hani nerde post kasıyorsun demisim?
hmm pardon :) Post Atarsan Demişsin :) Türkce deiL anlamamısım Razz post kasarsan anLadım Orda Kusura ßakma Wink

Takımı
Fenerbahce
Rational demiş ki:
Tr_CaTLiaM demiş ki:
Jigsaw demiş ki:

Yeterince açık mı?
Unutma ki burası mirc falan değil burası bir forum sitesi. Böyle konusanlar sadece özentilikten yapıyorlar. Bu arada ben seni 6 yasında falan sanıyordum -hala sanıyorum- 6 sene önce bu hayata girdiğine göre daha aylıkken mi pc ile tanıstın? Hmmm...
cIx cIx Sonucta Orasıda SanaL ßurasıda Wink Yazımı anLamıosan O ayrı Ve Ayıca Wink ya$ım 20 Wink Iq:4109320583151035 faLan fiLan iişte Ozenti oLduqunu ßiLiosun ? peki qim ßu ozenti Edindiqmiz qişiLer ?

Jigsaw

Aileden
Ben Türkiye'nin ilk internet ve bilgisayar kullanıcılarındanım rahat ol. Bu tür yazının hiç bir anlamı yok tamamen özentilikten ve vakit kaybından başka bir şey değil. Ayrıca forum kurallarının 7. maddesine de aykırı lakin forumumuzda kullanıcıları pek sıkı tutmuyoruz. Cool Benim de yaşım 22. Forum ve chat ortamı aynı değildir. Burası da öyle olduğunu düşünenlerin yeri değildir.

bannedddd

Buralıyım
Tr_CaTLiaM demiş ki:
hmm pardon :) Post Atarsan Demişsin :) Türkce deiL anlamamısım Razz post kasarsan anLadım Orda Kusura ßakma Wink
Türkce değil anlamıyorum diyorsun da demek istiyorsun ki Türkçe sözcük kullan anlayayım. Ben de sana diyorum ki o zaman sen de o abidik gubidik yazdığın karakterleri düzelt.

Tr_CaTLiaM demiş ki:
cIx cIx Sonucta Orasıda SanaL ßurasıda Wink Yazımı anLamıosan O ayrı Ve Ayıca Wink ya$ım 20 Wink Iq:4109320583151035 faLan fiLan iişte Ozenti oLduqunu ßiLiosun ? peki qim ßu ozenti Edindiqmiz qişiLer ?
Cidden şansını zorlama Türkçe en hassas oldugum konudur ve daha fazla uzatma. Kücük cocuga nasıl bir şeyi öğretemezsin bu da onun gibi bir şey. Mad

Yukarı Alt