ay ay konu baslıgı bastan geyik harbi gulmekten oluyorum yarıldım yaw niye gormemişim ben bunu sunneti de can sıkınıtısından tasımıs ya arkadas foruma :lol: Allah tan askerlik yapmıs sartı felan yok bu forumda o zaman gorseydiniz askerde size ne yaptılar kaç kişilik kovustaydınız felan yaw hala guluyorum :mrgreen: :mrgreen:

Ben hiç hatırlamıom,fotoğraf albümünü inceleyerek gün ışığından faydalandım ve tahminim sadece sünnet kısmı 20 dk falan

benımkı 14 sene evvel berber kesti valla :mrgreen: kan kaybından gidecektim az daha şimdikilerin cok sansı var bizim zaman uyusturma filanda yoktu

26 senedir hala kaçıyorum sünnetten aysun kayacının sünnetçi olması bekliyorum olursa bende ogun sünnet olucam

Ben 10 dk kestirip attım... Ama Dikişlerim Patladı Sonradan...Bidaha gittiğimi Sayarsak 1 saat sürmüştür....
Benim Sünneti Kasap Yapmıştı...

vlalaha babam surdakı kıza bak dedı bı baktım bızım ucu vermıs :lolmuch:

1 satti benimki tek adam anca kesti mahallenin kızlarıda pencereye dikilmiş şeyimin kesilişini izliyolardı napcaklarsa :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

Nerde müzik, eğlence,çılgınlık orda ben =)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: perde
benimki 5 saat sürdü nedenii tam kesilce zaman çiş bastırmazmı baba ben bi su dökim gelim dedim gidiş o gidişş kitledim tuvaletin kapısını.ama sonun da pes ettim canım sıkıldı tabi babamda bana ne istersen alcam dedi içim den karı kız al dedim dışımdan pc al dedim tmm dedi ş,imdiki zaman olsam sünnet baba bana 80 lv ful str üstü ful sun çhar al derim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: perde perde hmm

benim sünnetimi yapan adam babamın ve 4 amcamın daha sünnetini yapmıs acayip yaslıydı allahtan eli pratikmis 5 dk aldı :lolmuch:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Ben 13 Yaşımda Oldum Ve Doktor Görür Görmez Bunun Ki Zor Olacak Bu ERGENLİĞE Girior Demişti.... :lolmuch: :lolmuch:

Tam 30 dK. Sürdü Ama..

Yukarı Alt