o imbue ile sosun değerinde vurur diyosunda imbueler str adamlar için fark etmiyor öünki mag mesela 80 lvl bi glavierle soul çak 5 k çakıyosa tekte imbueli 5,300 fazla bişi deil yani int leriçin sosun olabilir o ayrı:D

kaplumbağaya benzeyen yaratık devilbugların ordaki fosilleşmişler kalıntılar değil mi
ve eline sağlık güzel yapmışsın :lol:

güsel eline salık

ya bu imzanı nasıl yaptın hihihihi hay amma güldüm he karnıma arılar girdi hihihihihi

senforuma yazı yapma yada imzanı değiştir konuya bakçam yerde imzana bakıp gülüom muhahahaha :lol:DDDD

foruma yazı yazma derken yanlış anlama

baho1992 demiş ki:
güsel eline salık

ya bu imzanı nasıl yaptın hihihihi hay amma güldüm he karnıma arılar girdi hihihihihi

senforuma yazı yapma yada imzanı değiştir konuya bakçam yerde imzana bakıp gülüom muhahahaha :lol:DDDD

foruma yazı yazma derken yanlış anlama
valla kendim yaptım desem yalan olur sadece fırlama bir arkadaşım var kulakları cınlasın ondan aldım nasıl ama güzel imza değilmi ne kadarda benziyolar

RaPLeX demiş ki:
extraloob demiş ki:
son gösterilen chiniese itemler 9th detective

zati direk 100 gelmez 90 gelir dicem ama bu sefer belki direk 100 getirirler 10ar10ar az oluyor anlamsız oluyor bu görseller de sro nun magazin dergisinden düzenli olarak tasarımlarının yayınlandığı dergidir.

hacım chinese itemler böyle deil... glavie ile shield cok benzior ama bunlar deil... :lolmuch:
Lv140 gelsn beklıorz çünkü bu silkroadın altyapısı 140a kadar :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

135e kdr galbia ama

güzel manyakmış glavieler manyak bişey şu europa olmasa silkroad dahada güzl olcak extraokk

Yukarı Alt