Absence

SnapJR demiş ki:
Fragmanı izleyen arkadaşlar panik yapmayın
polat 10 kurşun sıksalarda ölmez 1
omuz boşluğu veya koluna geldi mermi 2
ilk kv de 9x bölümlerde Safiye Polatı vuruyor omuz boşluğuna isabet ediyor sonra bi pansuman yapıyorlar o kadar. Hastaneye bile gidemiyor baytara yaptırıyorlar tedaviyi :D
halo max 5 bölüm sonra ölür gider 4
Bahse varmısın İbrahim 3 bölüm dayanmaz bile
(100.000 $)
:P

@Absence
100m'e anlaştık bro ok^^ :P
58. Bölüm bence son 7-8 bölümün içinden en harikasıydı. Fakat dikkatimi çeken birşey var.
Dizinin maliyetini her bölümde dahada düşürüyorlar.
Sultan gitti , nevzat , pürmüz , eren , gönül , elvan , ebrunun annesi ve babası , şemonun sevgilisi , örgütün başı gibi bir adam vardı o gitti cavit gitti zeki gitti , yarbay ilhan gitti kuyruğa gamze ve fuatta girdi. o kadar çok isim sayabilirimki burada...
Kvp'nin ilk 3 bölümünü izleyin harcadıkları paraya , oyunculara verdikleri paralara bir bakın birde şimdi bakın! :think:
Benim tahminim yakında kazımda gider :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kim giderse gitsin polat ve iskender asla gitmez 8)

Ps : 10 metre yakından bu iskender'i tiyatroda izledim ya daha ölmem ben adam harbiden muazzam oyuncu ses de bingooooo xD

Prada

Hiiç o konulara girmem baba .... koyar geçerim kaçarım :D Kalanlar kurtasın devleti, geyik GKFC'de ben yol aldım oraya :D

Woah 60. bölüm fırtına gibiydi 8O
Vallahi rahatladım cevat öldü , 2 adamları daha gitti. İskenderin artık iyice tahtı sallanıyor!
İskender hakkında aklımdan geçen 2 son var. Ya polat öldürecek , yada funda ile birlikte huzurlu bir hayata doğru yelken açacak tabi bu günün yorgunluğuyla aklımdan geçen bir fikir :lol:
Kumandan ve hocayı konuşturursa polat , iskenderin sonudur bu.com :think:

ulan ne uyumuşum kaçırdım iyi mi :P
hacım bir özetlermisin bu bölümü neler oldu neler bitti ?

CaN_KsK demiş ki:
ulan ne uyumuşum kaçırdım iyi mi :P
hacım bir özetlermisin bu bölümü neler oldu neler bitti ?

Ben gördüklerimi aktarayım.Şu Hüseyin Avni Danyal (Bulut)'u yakalattırıyo oğlu ölen adam işe patronu mudur nedir.Neyse dövdürüyo adamı sonra yanına geliyo meğer ki bu ihtiyarlar denilen bir grubun adamıymış birşeyler söylüyo sonra avukat olan herif bunun agzına sıkıyo ama ölmüyo çöplükte buluyorlar yoğun bakıma alıyorlar.Sonra İskender Büyük kızını buluyo yani kızın evine giriyo işte babanım tarzı cümleler kuruyo.Sonra Polat Alemdar gidip bu İskender'in adamlarıyla kellesi kesilen herifin kardeşinin toğlantı yapacağı öğreniyo bir albaydan ve oraya baskın yapıyolar O kellesi uçanın kardeşinide vuruyodu galiba.Diğerlerini ellemiyo.Sonra en güzel yeri durmadan ''ben sana demedim mi İbrahim'' diyen herif gidip abisini vuruyodu.

"Büyük ! İskender Büyük ! Senden Büyük Allah var ! "
Beklenen fırtına bölüm serisi başladı zannımca işte bu ya iskender yedi 2 kurşunu cevat pusuya düşecek bu sefer ölür umarım süperdi bu 61. bölüm süperr!!! :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
iskenderi çabuk harcadı güllü orada leşini sererler ama gene de helal olsun girdi er meydanına, cevatın pususunu kesin tahmin etti polat ona göre ayrıca önlem aldığını tahmin ediyorum ^^

Bence cevatta olduğu gbi yine birşeyler çıkarırlar iskenderde ölmez. Eski Güllü erhan olsaydı 1 kurşunda kafasına sıkar ordan çıkmasını bilirdi amma velakin eksiği var tabi. Sezon finalinde bence yine polat ve cevat sıkı bi şekilde çatışır Polat ölümle boğaz boğaza iken film biter ve film Funları 3 4 ay daha Polat yaşıcakmı diye bekler. Gerci Cüneyt arkının hangi filmde öldüğü görüldü ki Polat ölsn :detective: :curtain:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel yorum ama bu cevat bence bu sefer gider 1-2 ıskaladı 3de gebertirler, lakin iskender ölürse gladyo kim onu merak ettim doğrusu çok kök söktürür yeni sezonda polat'a :D

Takımı
Galatasaray
Gladyatör kim acaba harbiden çok merak ettim :think: güllü kafasına sıksaydı keşke iskenderin çok süper olurdu.Cevatında 1-2 bölüme kalmaz ipini çeker polat 8)

cevatı muro öldürecek büyük ihtimalle bulut polata katılacak yıldızı harcıyacak gerci ben dizi oynamadan ne olmuş bitmiş öğrebniyorum ama o hafta oynayacak bölümü bizim arkadasın akrabaları dizideki arabaydı yat dı vs di kiralıyorlar. seneryoyu okuma fırsatı oluyor araç getirdiğinde sete. ileriye dönük değil işte :D merakla bekliyor insan gerci suyu cıktı geyik yapar oldular

Yukarı Alt