Aatrox için biraz streamlere baktımda passive skill'ini yok etmeleri lazım ki yapmazlar.Adamın umrunda olmadan kule yanlarına rahatça gank yapıyor.Aatrox gördüğüm takım yendi şimdiye kadar :D

Abi aatroxu bu kadar da abartmayın evet iyi hero ama yok aatrox'un olduğu takım yenilmez gibi şeyler saçma, bal gibide yeniliyor.

İyi kasılan her hero kule yanına girip gank yapabilir.Ama bir kaç özelliğini tabii ki de azaltıcaklardır.

Bu mesaj tenpanter rumuzlu uyeden alinti yapildi
tenpanter demiş ki:
Abi aatroxu bu kadar da abartmayın evet iyi hero ama yok aatrox'un olduğu takım yenilmez gibi şeyler saçma, bal gibide yeniliyor.

İyi kasılan her hero kule yanına girip gank yapabilir.Ama bir kaç özelliğini tabii ki de azaltıcaklardır.
Tabi öyle birşey yok.Zaten pasif skill'i ve sıçraması haricinde iyi bir skill'i yok.
PS:Adam kulenin yanına gank'i daha ilk lvl'larda yapıyor yeniden canlandığında ise etrafında minion varsa kule ona saldırmıyor :D

Takımı
Galatasaray
OP. Lanede ezici bir üstünlüğü var. Bir kere o nasıl bir pasif öyle canımı sıktı. Slow + knock airborne (blinkimsi zıplaması da var) + life steal. daha ne ki. %100 nerf gelecek bence

Mopneet

Pasifini çok abarttınız bence. Teke tekte bile karşındaki iyi dmg vuruyorsa yeniden doğduğunda tekrar öldüğü halde takım savaşlarında hiçbir işe yaramıyor neredeyse. Doğduktan sonra mutlaka yeniden ölüyorsun. Zaten 5 dk da bekleme süresi var.

Bu mesaj Mopneet rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mopneet demiş ki:
Pasifini çok abarttınız bence. Teke tekte bile karşındaki iyi dmg vuruyorsa yeniden doğduğunda tekrar öldüğü halde takım savaşlarında hiçbir işe yaramıyor neredeyse. Doğduktan sonra mutlaka yeniden ölüyorsun. Zaten 5 dk da bekleme süresi var.
Bekleme süresi 200 saniye,300 değil.

Mopneet

Bu mesaj mrfluu rumuzlu uyeden alinti yapildi
mrfluu demiş ki:
Bu mesaj Mopneet rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mopneet demiş ki:
Bekleme süresi 200 saniye,300 değil.
Lafın gelişi 5 dediydim zati. :P

xRuthless senle maç atmışmıydık ya biz :)
Beyler birde clanına alımı olan varsa deneyebilir beni . oynadığım 2 hesap var . Lord nickini ekleyip benimle irtibata geçebilirsiniz :)

Reportlamaktan bıktım artık son 5 oyunu sırf adam eksikliğine kaybediyorum summer4:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj mrfluu rumuzlu uyeden alinti yapildi
mrfluu demiş ki:
Elise topa kamp kurdu :D

Bot lanede sonayı korumaları müthişti!
DP gayet iyi oynuyor.Naru 'nun Zac'den kurtuluşu müthişdi.Ah bide pasif olmasaydı :D

Yukarı Alt