Yaw bune hagayret diye bir adma yine attı bende onların o mal sitesine forever extraloob attım sansürlendi bende FOREVER €_X_TR_@_L00_ß ATTIM EMBESİLLERE TAM 78 MSJ :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
buna sevinin işte adamlar kendilerinin o kadar aşağılık olduğunu biliyorlarki gelip büyük sitemizde reklam yapıp üye çekmeye çalışıyorlar boş iş bunlar zaman içerisinde hepsi kaybolup gidecek.

Ps: haa bu arada o reklam atanlar banlandı yeni üyelik açıp tekrardan reklam atmaları için :lolmuch: :mrgreen:

beyler bu foruma uymayan bı soru sorucam ama ulasamıorum kımseye bana nowayoutun resmını yolayabılecekmısınız kımsede varmı bırı yardımcı olursa sevınırım saturn nowayout guıldıne koyucam up up :mrgreen:

BobMarley_ 15 kere pm atmış reklam yaparak .mesaj engelleme fln yok mu ya

bob martley adli kulanicidan 15 adet reklam içerikli ozel msg geldi gereken yapilsin kahvekeyfi

Siteye yeni girdim bir baktım 47 okunmamış pm hayranlarım artmış diye sevinmiştim bide Razz

Hacım BobMarley_ 15 Tane msj atmış pm Bilgi ve Eğlence Merkezi diye banlanmasını talep ediorum

[size=18pt]SIRTIMIZDAN GEÇİNENLER VAR => [/size]

[size=18pt]Rezaletiniz sitemizde gezmekte. Bu siteye Domain aldıgına değmez. Lütfen Kendinizi Sitemizden Çekiniz... " LÜTFEN " Dedim. kabalasmak istersem dahada ileri giderim. Sitemizde üyelerimize Özel Mesaj Atarak nereye geleceğinizi sanıyorsunuz ???? Bizim üyelerimiz aklı basında üyelerdir. Yeri gelir saldırır yeri gelir sarılır yeri gelir ............. Anladınız....
[/size]

[size=18pt]Şimdi Rezaletinizin Görsel Hali ;[/size]

[size=18pt]Resmin devamını Kırmızı Bölgeden anlamıssınızdır artık... Şimdi Basta dediklerimiz geçerli. Aşşalık sitenizi Sitemizin üstünden cekiniz...................[/size]

Sitelerinde yaptıgım Aşşalık Mesaj :mrgreen:

o çizgiler içerisnde benimde adım var yeter bu p**** kurularından çektiğim her tarf mesaj doldu... kim bu veledi .zi..nalar....

Yukarı Alt