bende bir sorun var benım car one handed warıorcu yanı dıger sılahım ıse bard bardı elıne alıp kosu ve noise bastıktan sonra sadece eline kılıcı alıyo kalkanı almıyo bunu nasıl halledebılırım acaba yardımcı olursan sevınırım

yakara demiş ki:
bende bir sorun var benım car one handed warıorcu yanı dıger sılahım ıse bard bardı elıne alıp kosu ve noise bastıktan sonra sadece eline kılıcı alıyo kalkanı almıyo bunu nasıl halledebılırım acaba yardımcı olursan sevınırım
Öyle bir özellik mevcut değil.

slm benim bi sorunum var ilk charıma giriyorum ikinci chara girerken
[LOGİN ERROR] C10 Error
*Autofixing configuration file. Please relogin.
*Preparing for relogin.
*Terminating Silkroad client.
*Cannot autorestart/autologin, because no login info is known or valid.
bunu çözebilirseniz çok sevinicem

bu charlar için farklı klasör açıyorum ilk defa sbot kullanmıyom 8 aydır felan kullanıyorum ilk defa böle oluyo formatta attım düzelmiyo sbotun clienti yok bundan sebep sronun içine bişey kopyalamadım ondan olabilirmi eğer olabilirse nasıl düzeltirim?

[LOGİN ERROR] C10 Error
*Preparing for relogin.

bu charlar için farklı klasör açıyorum ilk defa sbot kullanmıyom 8 aydır felan kullanıyorum ilk defa böle oluyo formatta attım düzelmiyo sbotun clienti yok bundan sebep sronun içine bişey kopyalamadım ondan olabilirmi eğer olabilirse nasıl düzeltirim?

arkadaslar benim bi sorunum var bi türlü halledemeim yardımcı olursanız cok mutlu olurum char kasmaya baslıyo hide client yapıyorum 10 15 dak sonra dc yiyo süresi belli olmuyo 20 dak oluyo 25dak oluyo 10 dak oluyo ama kill client yaptımmı dc yemiyo yardımcı olursanız cok makbule gecer simdiden tskler.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hide yapma kill yap diyeceğim de olmayacak muhtemelen hide yaptığında net gidiyor olabilir.

onuda düsündüm ondanda degil sürekli böyle hide client yapmadıgımdada sorun yok bi türlü cözemedim.

[LOGİN ERROR] C10 Error
*Preparing for relogin.

deil sbotu tekrar indirmek pc yi komple 0 ladım format attım biçimlendirdim 0 dan yükledim herşeyi gene olmuyo?

Benim Şöyle Bir Sorunum Var

Bot Herşeyini Townda Yapıyor Kasma Alanına Giderken takılıyor

Jangan Cave de B1 Den Camplara Geçerken-Camplarda Camp 2-13-15 Ve B3 Te Yerde Bulunan Kristallere Takılyo Nedenini Bilmiyorum

Kaç Defa Script Yapmama Rağmen Ne Zaman 24 Saat Açık Bıraksam Sabah Kalktığımda

Janganda Bot Kendi Kendine Clientless Moduna Geçmiş Öyle Duruyor Hiç Bişey Yapmıyor Görüyorum :( Yani Ben Aldığımdan Beri Bu Bottan Çektiğim Var Yardım Edin

Bide Kendi Kendine Clientless Moduna Giriyor :( Yardım Ederseniz Süper Olucak

İyi Forumlar... :)

Makinenin özellikleri nedir?
Kasılıyor olabilir, Makinen kasılıyorsa bot sapıtabiliyor, yada internetin yavaş olabilir...

Eğer makinen iyi değilse ; clientless takılman senin için daha iyi olacaktır, yok değilse internet ayarlarına göz at...

volkan.ka demiş ki:
Makinenin özellikleri nedir?
Kasılıyor olabilir, Makinen kasılıyorsa bot sapıtabiliyor, yada internetin yavaş olabilir...

Eğer makinen iyi değilse ; clientless takılman senin için daha iyi olacaktır, yok değilse internet ayarlarına göz at...
- Resim Silinmiş.

Pc Min Özellikleri Bunlar

Daha Nisan Ayına Aldım Yeni Çok Fazla Kasmıyor

İnternetimin Hızıda

- Resim Silinmiş.

Sizce Normalmi ??

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu pc ile show yapman lazım bende bunun 2 gömlek gelişmişi var 7/24 netteyim 10-15 char banamısın demeden açıyor ve kasıyorum np ^^

Yukarı Alt