Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GNR demiş ki:
aynen item mallda scroll var tek 5 silk 11 adet 42 silk oh joymax soygunun yolunu buldu

aldım 1 tane lakin zindan kapalı diyor alalala saatleri mi var bunun bizim neden haberimiz yok 8O

extraloob demiş ki:
Beatraax demiş ki:
Anlamadığım olay, buraya geldik tamam güzel ama amaç ne? elimize geçicek olan ne?

kuzum burada kasıp A ve B Grade çok güçlü silahlara sahip olacaktır sadece onun için giriliyor.

bloodycurly demiş ki:
görev alıyormuyuz ya bayadır kasıyom alex in kapısından başka kapı görmedm
Mısır Valisindne görev alacaksın ve ayrıca görev almadan da girebilirsin yaratık kesip pillars çıkacak onları kesip bir item alacaksın o itemi alıp açacaksın bir kapı çıkacak onu keseceksin ve hoppp ışınlanacaksın.

bLoodyEyes demiş ki:
item mall'daki forgotton world free olan item direk giriş değilmi?
omg. öyle bir item mi var ?
evet öyle item var ama zamanlı ziddan sanırım.

Kin denizi resimlerdeki ateşli yerler degilmi ben gemi içine girdim 103 lv ' e kadar unique felan kestik lvlime uygun yoktu yani :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bLoodyEyes demiş ki:
Kin denizi resimlerdeki ateşli yerler degilmi ben gemi içine girdim 103 lv ' e kadar unique felan kestik lvlime uygun yoktu yani :)

kin denizi lvl 101-110 olan gemilerin olduğu mekan.

gemilerin oldugu yere girdim 3 gemi enkazı vardı ama karşılaştıgım mobs lvli en fazla 103 :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wayyy hacım helal olsun harbiden ben 4 saat kastım görev torbası hariç hiçbirşey düşmedi acaba party başkanı sen miydin soru:

Ya bu iyi güzelde çar kasılırken bi anda kırmızı kristal çıkıyo botta kesiyo haliyle...Sonra 5 tane mob çarın başına doluşuyo zaten wiz 65 lvl moblara ölüyo 73 lvlde makara: İlerde niyalara kursam 75 lvl moblar tek atar çara :think: Bide 3 tane boyut düşürdüm 3üde lvlime uygun değil summer7:

extraloob demiş ki:
wayyy hacım helal olsun harbiden ben 4 saat kastım görev torbası hariç hiçbirşey düşmedi acaba party başkanı sen miydin soru:
Eyvallah :) gerçi şans eseri yaptıkta party masterı bendim evet :)

Yukarı Alt