Server
Flora
Takımı
Galatasaray
konunun kilitlenmesine gerek yok, konu açıldı linkler eklenince sitemizde yerini alacaktır.

silkroad online legend 5 plus battle arena

daha silkroadın sitesi legend5 plus yayınlamadıki ne ssetup u arıyosunuz ne ölü linkinden bahsediyorsunuz gidip bi araştırın sonra link arayın :D cool2: summer3:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gel kuzum beraberce glavie kasalım yemişim int charı daraltıyor beni böyle charlar :P

şafak bursa mı ahahaha bitmiş bitmiş kastırrrrrrrrrr makara:

Sen ne diyosun abi ya glavie ve blade charlardan zevk aldıqım kadar hiçbir chardan zevk almadım bu oyunda, zaten oyunun kökü chine karakterlerden geldi buraya kadar ve zamanında sadce chine karakterler oldugundan pvpnin tadı çıkardı, çünki oyunun tekniğini iyi bilen ve charını iyi kullanan adam yıkılmazdı ahhhhh ne günlerdi xD Gerçi oyunu ticarete döktüklerinden bu yana chine charların durumuda zorlaştı ama olsun full str glavie + cold-fire üstüne tanımam pvp nin zevkini alacaksın kaaaardeşimm yalanmı ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
qrafy_turq demiş ki:
Sen ne diyosun abi ya glavie ve blade charlardan zevk aldıqım kadar hiçbir chardan zevk almadım bu oyunda, zaten oyunun kökü chine karakterlerden geldi buraya kadar ve zamanında sadce chine karakterler oldugundan pvpnin tadı çıkardı, çünki oyunun tekniğini iyi bilen ve charını iyi kullanan adam yıkılmazdı ahhhhh ne günlerdi xD Gerçi oyunu ticarete döktüklerinden bu yana chine charların durumuda zorlaştı ama olsun full str glavie + cold-fire üstüne tanımam pvp nin zevkini alacaksın kaaaardeşimm yalanmı ?

herkes bilmez bu oyunu bro rahat ol sen sro'yu wiz'den ibaret sanıyorlar makara:

Aaahhh ahhh gaza geldim bak şimdi wizde neymiş peehhh yanından glavie geçse yerden kalkamıyorlar ancak kendilerini göstermeden arkadan vurmayı bilirler :D şimdi sabırsızlanıorum şafak dahada sıkıştırıyo :mrgreen: Kendimi lvl atlayamayan bladeler gibi hissediyorum :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
zuahahha cool cümle olmuş ööslemişim seni bebem gel artık pls :muck: :kalp:

Yukarı Alt