arkadaşlar pm attıklarımız geri dönmüyolar genelde.

heliosta kullanılmak üzere id pw arıyorum. elimdekileri paylaşıcam

bende anlamdım başkası ekledı ondada gelmedi sen msn bana versene ben ekliyım[/quote]
msn ekliyorsunuz ama bana gelmıyor neden olduğunu anlamadım ondan siz msn bana verın ben eklıyım. :)

GNR

rank8
elimde bos id - pw olsa sevabına paylaşacam ama en az her id - pw de 80 + char var millet boş id - pw bile yazmıyor yazıklar olsun illa yalan atacaz yani bende 40 tane var die başa 3 5 tane dogru yazacam altına sallama ben vereyim bari 1 tane herkes kullansın

id : mynukerss
pw : macir1987

iriste kullanılıştır gerisi temiz elinde olup paylaşmayanların işine yaramaz inş. :)

argos aztek ve iris de kullanılmıs ! 50 ye yakın id vardır .bana sadece aztekte kullanıcam varsa gonderın bende gondereyım...gondermeden sen at ben atarım demeyın yeter

GNR demiş ki:
elimde bos id - pw olsa sevabına paylaşacam ama en az her id - pw de 80 + char var millet boş id - pw bile yazmıyor yazıklar olsun illa yalan atacaz yani bende 40 tane var die başa 3 5 tane dogru yazacam altına sallama ben vereyim bari 1 tane herkes kullansın

id : mynukerss
pw : macir1987

iriste kullanılıştır gerisi temiz elinde olup paylaşmayanların işine yaramaz inş. :)
Helal Et Malazgirtte Kullandım.

evet öğrendim arkadaşlar event yarın updateden sonra bitiyor. hayırlı uğurlu olsun herkese teşekkürler.

var mı sabaha kadar elindeki id pw leri paylaşıcak arkadaşlar sabah 7 ye kadar kullanabiliriz sonra check ve event biter :S

Silkroad Online'dan herkese merhaba.

Legend VIII Etkinliği 'Geçmişteki Kahramanlar' ertelendi,program aşağıdaki gibi.

Bu gecikme için özür diler gelicekte herşeyin en iyisi için çalışacağımıza ait söz veririz.

Teşekkür ederiz!

- Uygunluğu: Silkroad'a giriş yapmayan tüm oyuncular Nisan 5, 2011 ~ Temmuz 5, 2011 (3 Ay)
- Etkinlik Dönemi : Ağustos 16 ~ Eylül 6, 2011 (3 Hafta)
- Dağıtım: Acil dağıtım (Event So-Ok alınacak)
- Ödül : Exp Increase Ticket (7 days) x1, Skill Exp Increase Ticket (7 days) x1, Skillpoint Scroll x5, Reverse Return Scroll x10, Extension Gear x1, Clock of Reincarnation x1

yok dostum ben gece offical siteden baktım bugün son günmüş. sadece 1 lvl charlara eğer event itemlerini alırsak önümüzdeki salıya kadar kullanabiliyoruz. önümüzdeki salı o event itemleride tamamen silincekmiş. yani bitti artık :)

Uygunluk : 5 Nisan 2011'den beri Silkroad'a giriş yapmamış tüm oyuncular.
● Karşılaşma dönemi : 2 Ağustos ~ 30 Ağustos 2011 (4 hafta) ● Dağıtım : Derhal dağıtım (Eventçi So-Ok'den alınacaktır)
● Ödüller : Exp Increase Ticket (7 gün) x1, Skill Exp Increase Ticket (7 gün) x1, Skillpoint Scroll x5, Reverse Return Scroll x10, Extension Gear x1, Clock of Reincarnation x1

Exp Increase Ticket
Skill Exp. Increase Ticket
Skillpoint Scroll
Reverse Return Scroll
Extention gear
Clock of Reincarnation
.

Not
1. Ödüller her hesaba sadece bir kez dağıtılır. Eşya listesinde yeterli yer yoksa, eşyalar tedarik edilmez. (Toplam 6 yuva)
2. Eşyalar takas edilemez. Sadece depoda saklanabilir ya da bir dükkanda satılabilirler.
3. Etkinliğe ilişkin tüm ödül eşyaları 6 Eylül 2011, Salı günü rutin bakım sırasında silinecektir

Yukarı Alt