Privacy demiş ki:
lnTerpoL demiş ki:
O bu değilde bütün site aşk acısı çekiyo lan :mrgreen:
Berk haric forumda aşk konusunda mutlu adam gormedim :D
kaybedenler klubuyuz mubarek daha acisi olup da yazmayan birileri daha var :mrgreen:
Sen berki bilmiyon hiç onu çeken bilir ömrümü yedi o benim :mrgreen:

Takımı
Besiktas
Abi eve geldiğinde yarım saat bak sadece sınav olduğu zamanlarda o gecesi çalış gayet rahat oluyor ben öyle yapıyorum şahsen bütün gün pcdeyim ama takdire gidiyorum :)

Takımı
Galatasaray
Maddy demiş ki:
Privacy demiş ki:
lnTerpoL demiş ki:
O bu değilde bütün site aşk acısı çekiyo lan :mrgreen:
Berk haric forumda aşk konusunda mutlu adam gormedim :D
kaybedenler klubuyuz mubarek daha acisi olup da yazmayan birileri daha var :mrgreen:
Sen berki bilmiyon hiç onu çeken bilir ömrümü yedi o benim :mrgreen:
Ben senin ömrünü yedim , peki ya o ? amanın.. :mrgreen: :twisted:

Nz9

rank8
Lenneth demiş ki:
Ders çalışmak.. Yapamıyorum abi ya, yani oturup deftere bakıp bugün neler yazmışım diye bakamıyorum. Ama bi ara modemi almıştı abim, cidden 1 hafta boyunca hayatım yoluna girmişti.. Bunu yapmakta kararsızım, çokça kararsızım.
Takma kafanaaa bu ülkede ameleye de ihtiyaç var sanayide elemana da. Küçümsemek değil amacım meslekleri ama gelmişin kaç yaşına derslerin için 2 adam öldürmekten vazgeçemiyor isen zaten senden adam olmaz bırak koy ... gitsin.

Tavsiye ister isen, bilgisayarın başında günde 8 saat geçiriyor isen www.ekolhoca.com gibi bir siteyi aç arkada adam keserken öğretmen arkada ders anlatır arada aklında kalanla da okula gidersin. He çok mu faydası olur ? Eline kağıt kalem alıp not tutmadan tekrar etmeden olmaz ama 8 saat android olarak geçireceğin saatin tesellisi olarak bir kaç şey kalır aklında.

Seni tanımıyorum etmiyorum. Ama inan en büyük pişmanlığım 9. sınıfta senin yaptığını yapıp ders çalışmamak oldu. Sınıfta kalmadım ama pişmanım.

Bu yorumu okuduysan eğer 2 dakikanı daha kaybettin bir an önce aç o kitaplarda hangi konudaysanız otur oku adamı hasta etmeyin okuyun len

Nz9 demiş ki:
Lenneth demiş ki:
Ders çalışmak.. Yapamıyorum abi ya, yani oturup deftere bakıp bugün neler yazmışım diye bakamıyorum. Ama bi ara modemi almıştı abim, cidden 1 hafta boyunca hayatım yoluna girmişti.. Bunu yapmakta kararsızım, çokça kararsızım.
Takma kafanaaa bu ülkede ameleye de ihtiyaç var sanayide elemana da. Küçümsemek değil amacım meslekleri ama gelmişin kaç yaşına derslerin için 2 adam öldürmekten vazgeçemiyor isen zaten senden adam olmaz bırak koy ... gitsin.

Tavsiye ister isen, bilgisayarın başında günde 8 saat geçiriyor isen http://www.ekolhoca.com gibi bir siteyi aç arkada adam keserken öğretmen arkada ders anlatır arada aklında kalanla da okula gidersin. He çok mu faydası olur ? Eline kağıt kalem alıp not tutmadan tekrar etmeden olmaz ama 8 saat android olarak geçireceğin saatin tesellisi olarak bir kaç şey kalır aklında.

Seni tanımıyorum etmiyorum. Ama inan en büyük pişmanlığım 9. sınıfta senin yaptığını yapıp ders çalışmamak oldu. Sınıfta kalmadım ama pişmanım.

Bu yorumu okuduysan eğer 2 dakikanı daha kaybettin bir an önce aç o kitaplarda hangi konudaysanız otur oku adamı hasta etmeyin okuyun len
neutral1

Nz9 demiş ki:
Lenneth demiş ki:

Tavsiye ister isen, bilgisayarın başında günde 8 saat geçiriyor isen http://www.ekolhoca.com gibi bir siteyi aç arkada adam keserken öğretmen arkada ders anlatır arada aklında kalanla da okula gidersin. He çok mu faydası olur ? Eline kağıt kalem alıp not tutmadan tekrar etmeden olmaz ama 8 saat android olarak geçireceğin saatin tesellisi olarak bir kaç şey kalır aklında.

adam çok doğru konuşmuş.

Loras

benim de 2.yazılılara kadar 4 zayıfım vardı çok şükür biraz daha çalışıp hallettim..Ancak şunu söyleyebilirim SRO'yu bırakmanın büyük faydası oldu.. daha dogrusu yaza kadar ara verdim SRO'ya derslere biraz daha ağırlık verdim düzelttim.. oynadığın oyunlardan kısarsan başarıya ulaşabilirsin :headbang:

Önce kim olduğunu ne için yaşaman gerektiğini bir düşüneceksin sonra sen okuyarak mı bir gelecek kurmak istiyorsun yoksa çalışarak mı buna kesinlikle karar vereceksin o doğrultuda gittiğinde zaten herşey netleşecek

Yukarı Alt