ben herseyi yaptım şimdi sadece oyunun check nin bitmesini bekliyorum

Herkes kısa kısa bir şeyler yazıyor yarım saattir okuyorum ama hiç bişey anlamadım 2-3 soru sorcam cvp verin lütfen
1-Torrent indirdim tıkladım ve yüklüyor şimdi ama aşırı yavaş tahminen 2-3 saatte yükler (doğrumu)
2-1. seçenekten sonra yapacağımız şey beklemek (bu doğrumu)
3-herşey bittikten sonra avrupa ile birleşcez mi ?

walla kafayı yicem yhaaa bu nie bu kadar yawaş inio daha %22.3 hemen 2 saat oldu ama çok yawaş inio napmamız gerekio bilen warmıııı???

hızlı indrmenin yolunu söliom arklar

dr.hemlock un verdiği linklerden indrn ve her bi part tan sonra bilgisyarınıza ve modeminize reset atın Wink kahvekeyfi

kafayı yicem o zaman bende bi sorun war resetde attm modeme 0,01 kb 1kb falan ne bu kağnı hızıyla ya Confused siz gene dua edin bende nie öle Crying or Very sad

deepblue224 demiş ki:
kafayı yicem o zaman bende bi sorun war resetde attm modeme 0,01 kb 1kb falan ne bu kağnı hızıyla ya Confused siz gene dua edin bende nie öle Crying or Very sad
nerdn indiriosun ?

noname144 demiş ki:
deepblue224 demiş ki:
nerdn indiriosun ?
ya torrenttende denedm flashgetten de inrdm aynı Crying or Very sad ne yapmam lazm Crying or Very sad

DarkHero demiş ki:
ya sabır sabahın 11 inden beri bekliyorum daha %45 tam 8 saat oldu elinsafff

ben onada razıyım Crying or Very sad Crying or Very sad onu indirirken internet tamamen kesilio Evil or Very Mad Crying or Very sad nie böle hep ben hep ben Crying or Very sad

deepblue224 demiş ki:
DarkHero demiş ki:
ya sabır sabahın 11 inden beri bekliyorum daha %45 tam 8 saat oldu elinsafff

ben onada razıyım Crying or Very sad Crying or Very sad onu indirirken internet tamamen kesilio Evil or Very Mad Crying or Very sad nie böle hep ben hep ben Crying or Very sad
sona kalan dona kalıyo hacım 1 hafta öncesinden indirmek vardı hata yaptık biz

noname144 demiş ki:
sabitlenen linklerden indr ben şu an oyundaım alexander da oynuom
ya kassaydm bgn 53 olcaktm Evil or Very Mad Crying or Very sad Crying or Very sad cd ye çektrdm hata oldu arkda tatile gitti kaldm öle ortada Crying or Very sad indrcez artk 1 kb hızla ne iş bu Crying or Very sad

yaw bide o kadar bekledim hala da bekliorum bitince dosya bozuk felan derse berserker moduna geçerim heralde Evil or Very Mad

DarkHero demiş ki:
yaw bide o kadar bekledim hala da bekliorum bitince dosya bozuk felan derse berserker moduna geçerim heralde Evil or Very Mad

ben oyunu bırakrm die düşünüorm Mad yada baya süre ara werrm.yada bi cafeye gidp alrm :lol: bgn bütn cafeleri dolaştm,yoq,bakalm yarn bakacm bide Crying or Very sad inş gelr

yaw indirince tüm internetten kopuo hiçbişeye giremio Confused 2 pc kullanrz neti o yzden indiremiorm Crying or Very sad gece bırakacam olmassa olmaz Sad

ben oyundayım ama birşey merak ediyrom traderlik yada hunter lık falan nasıl yapıcağız birşey anlamadım?

arkadaslar tamam anlasılan o kı oyun gece acılacak ama benım sorunum su

ben oyunu 2-3 gun once siteden indirdim şimdi tıklıyom pls wait diyo sonra bi hata cilkent dosyası hatalı lutfen yenıden yukleyın şimdi ben tekrar mı indirecem bu 800 mb lık şeyı

Yukarı Alt