Mopneet

Geçen haftaki bölüm çok sıkıcıydı, Spartacus'ten sonra o kadar yavaş gelişti ki olaylar sıkıldım izlerken. İnşallah bu hafta daha güzeldir. 1 saat sonra inmiş olur, izlerim ben de. ^^

Swindler

Öğretiyorum
Takımı
Fenerbahce
ironEyE demiş ki:
Son 5 dk sı iyiydi şimdi sadece allah aşkına, onun dışında Nuri Bilge Ceylan'ın filmleri gibiydi gene. :D
Katılıyorum ama sonu çok iyiydi. Ben Aşırı Heyecan Yaptım Son Sahnede !! :headbang: :thumbsup:

Mopneet

ironEyE demiş ki:
Son 5 dk sı iyiydi şimdi sadece allah aşkına, onun dışında Nuri Bilge Ceylan'ın filmleri gibiydi gene. :D
Bu kadar iyi yorumlanabilirdi. :lol:
Bütün bölüm son 5-10 dakikası gibi olsa doyamayacağım tadına ama sonunda verip gazı "Stay tuned for scenes from our next episode" diyip bırakıyor. Gösterip de vermiyor resmen. :rolleyes1:

Ya şimdi elinizi yüreğinize koyun 2. sezondan kat be kat daha iyiydi her tarafıyla :D En azından Lori mori yok onun tantanası bitti.İlk başları normal giderken son 10 dakika patladı.

Swindler

Öğretiyorum
Takımı
Fenerbahce
TWD - 3. Sezon 11. Bölüm (31. Bölüm) | Fragman !

http://www.extraloob.com/forums/twd-3-sezon-11-bolum-31-bolum-fragman-t286715.html

:beer:

ironEyE demiş ki:
Mirage demiş ki:
Ya şimdi elinizi yüreğinize koyun 2. sezondan kat be kat daha iyiydi her tarafıyla :D En azından Lori mori yok onun tantanası bitti.İlk başları normal giderken son 10 dakika patladı.
Hee güya yok. :D Adamın kalbinde yaşıyor. :D
2-3 kere gördü işte :D Bence sondaki bakıştan sonra gelmez bir daha :lol:

Wot yüzünden anca vakit ayırabildim de izledim bu bölümü de son 10 dakikaya kadar tık yoktu. ilk 15 dakikadan sonra sarmaya başladım zaten atlaya atlaya izledim.

Lemonade demiş ki:
Wot yüzünden anca vakit ayırabildim de izledim bu bölümü de son 10 dakikaya kadar tık yoktu. ilk 15 dakikadan sonra sarmaya başladım zaten atlaya atlaya izledim.
Nasıl atlaya atlaya izliyorsunuz imreniyorum ha.Saniyesini kaçırsam geri alıyorum diziyi.Her dizide böyleyim.Çok saçma takıntılarım var

Mirage demiş ki:
Lemonade demiş ki:
Nasıl atlaya atlaya izliyorsunuz imreniyorum ha.Saniyesini kaçırsam geri alıyorum diziyi.Her dizide böyleyim.Çok saçma takıntılarım var
Abi ben bu dizinin edebiyat sahnelerinden en az okuldaki rus edebiyatına giriş dersine kadar nefret ediyorum :lol: Beceremiyorlar abi ben napayım.

Lemonade demiş ki:
Mirage demiş ki:
Lemonade demiş ki:
Abi ben bu dizinin edebiyat sahnelerinden en az okuldaki rus edebiyatına giriş dersine kadar nefret ediyorum :lol: Beceremiyorlar abi ben napayım.
Ne kadar sıkılırsam sıkılayım izlerim.Hani geçersem sanki o 2 dakikada çok önemli bir olay olacakmış ve kaçıracakmışım gibi geliyor.

Yeni bölüm çıksada izlesek :lol:

Lemonade demiş ki:
Sana obsesif kompulsif bozukluk teşhisi koyuyorum, bir arkadaşımda var oradan biliyorum yane
Genel olarak simetri hastalığı diye geçiyor zaten bu.Çeşitleri falan var.

Lemonade demiş ki:
Mirage demiş ki:
Lemonade demiş ki:
Sana obsesif kompulsif bozukluk teşhisi koyuyorum, bir arkadaşımda var oradan biliyorum yane
Genel olarak simetri hastalığı diye geçiyor zaten bu.Çeşitleri falan var.
Şizofreni başlangıcıdır bu hastalık..
Sonunda da ölüyorsun zaten... Abartma la :lol: O kadar ileri seviye değil benim :D Diziyi komple izliyorum diye şizofren dedi resmen 8O

Yukarı Alt