Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
Bu mesaj CherryBrandy rumuzlu uyeden alinti yapildi
CherryBrandy demiş ki:
@Lenneth
Hacım sen spora başla biraz topla kendini başka bir şey lazım değil :)
Hacım inan bende öyle bir vücut var ki, konuştuğum her hoca yalvarıyor spora başla diye. 1 hafta bile yapsam anında fark ediliyor. Abartmıyorum cidden öyle bir vücut yapım var. Six pack yerleri hazır, hatta hafif kastığım zaman çıkıyorlar ortaya. Zayıflıktan diye düşünüyorum ama omuzlarım normalden biraz daha geniş, herhangi bir çalışma yapmadığım halde. Ama vakit yok. Nakit olduğunda vakit olmuyor, vakit olduğunda da nakit olmuyor. Bu yüzden şimdilik birşey yapamıyorum. Ama eğer evde kendi çabalarımda kendimi geliştireceğim bir sistem, bir çalışmap programı varsa; yardımcı olabilirse bu konuyla uğraşan, bu işten anlayan arkadaşlar çok sevinirim.
Evde şınav/mekik/barfiks çekiceksin işte bu :) Madem öyle bir vücudun var direk belli eder zaten :thumbsup:

Takımı
Besiktas
Barfiks neresinde cekicem la evin :D Tamamdir bu aksam itibaren baslayayim bakalim neler olacak

[ Mesaj mobilden gonderildi BlackBerry ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
genetik çok önemli tabii. Ancak zamanın nasıl yok onu anlayamadım. Ne işin var ki bu kadar. Okula gidip gelmiyor musun zaten. :). Zamanı bahane etme kendine. Programını yap. bir buçuk saat az gez dışarıda. Zaten bir süre sonra merkezde spor olacak. Onun üzerinden ayarlayacaksın programını. Bak samimi olarak söylüyorum sana. Sadece o spor salonunun tadını al. Araştırdıkça, gördükçe, çalıştıkça her gün spor vaktim gelse de gitsem artık diyeceksin.
Sigarayı dahi bırakacaksın.

Spor salonunda geçen hatta geçmesi gereken süre en fazla 1 saattir. Haftada 3 gün gitmek yeterli yani 1 haftanın sadece 3 saatini spora ayırmak mümkün değil mi?

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Spor salonunda geçen hatta geçmesi gereken süre en fazla 1 saattir. Haftada 3 gün gitmek yeterli yani 1 haftanın sadece 3 saatini spora ayırmak mümkün değil mi?
benimki 2yi buluyor bazen pampa :D

2saat ne yapıyorsun? O kadar uzatmak zararlı değil mi?

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Xenas

Collapse demiş ki:

hangi kas grubunu çalıştırdığına bağlı :) eğer hacim kas kütlesini geliştirmek istiyorsan evet dediğin doğru 1 saatten fazlası zarar ama sen bodybuilding çalışıyorsan + abdominal + cardio yapiyorsan bunlarıda hesaplarsak 45 + 25 + 30 dk dan saysak 1.buçuk saatten fazla sürer ısınması soğuması derken 2 saati bulabilir :)

ps: eğer sen bir setteki hareketi yaparken aradaki dinlenme süresi 45-60sn iken muhabbet ederek 3-4dk dinlenirsen o bi işe yaramaz dediğin gibi zararlı olur :) buda antrenman süresini uzatır.

Takımı
Galatasaray
Sezonu açtık Erdek-Ocaklar :)
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Xenas rumuzlu uyeden alinti yapildi
Xenas demiş ki:
Collapse demiş ki:

hangi kas grubunu çalıştırdığına bağlı :) eğer hacim kas kütlesini geliştirmek istiyorsan evet dediğin doğru 1 saatten fazlası zarar ama sen bodybuilding çalışıyorsan + abdominal + cardio yapiyorsan bunlarıda hesaplarsak 45 + 25 + 30 dk dan saysak 1.buçuk saatten fazla sürer ısınması soğuması derken 2 saati bulabilir :)

ps: eğer sen bir setteki hareketi yaparken aradaki dinlenme süresi 45-60sn iken muhabbet ederek 3-4dk dinlenirsen o bi işe yaramaz dediğin gibi zararlı olur :) buda antrenman süresini uzatır.
Evet dediğin gibi.
30dk cardio veya abdominal.
2 bölge giriyorum her hangi bir sakatlık olmazsa. Kası ağırtmazsam falan. 5 hareket 4er setten toplamda 20 set, diğer bölge için 4 hareket 4er setten eder 16 set toplamda.Her set için 1er dk koysak. eder 36dk. Ağır çalıştığım zamanlarda set aralarını olması gerekektığinden uzun tutuyorum(2dk). Genellikle yaptığım hareketin son 2 setlerde oluyor buda zaten. 8-6 veya 6-4 tekrar. Yani olay bu :).

PS:1 saatten sonrasının zararı falanda yoktur bu arada bence. sadece hiçbir etkisini görmezsin . Kası yormakla kalırsın.

Bu mesaj Nina Ricci rumuzlu uyeden alinti yapildi
Nina Ricci demiş ki:
Sıcak havada çekilmiyor kışın uzun yazın 3 numara + sakal :)
aynen hiç çekilmiyor ben de sürekli bi çılgınlık yapıp üçe vurdursam mı diyorum 2 senedir falan çok kısa kestirmiyom ama sonra kimsenin bana yakıştırmadığı aklıma geliyor ve vazgeçiyorum :P

Yukarı Alt