Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Bana red cevabı gelmedi ama red olduğu belli 2,5 hafta geçti çünkü :lol: Ben tekrar yaptım ^^ Son bir kez şansımı denicem gerçi bunu şansla alakası yok ama neyse...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Belliki Yanlış Yere Yazmış Yüklenmeyin Üstüne Wink

valla kusura bakmayın oyuna girdiydim yanlışlıkla buraya gitmiş msj ama ben ip ve port yerine yazdım diye hatırlıyodum Rolling Eyes oto pottan dolayıdır kusura bakmayın :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
McViP demiş ki:
Kemalist demiş ki:
McViP demiş ki:
mesaj sayısı önemli diil burda paylasımların önemli
Banlandı Zaten Wink
apokoc mu Shocked Shocked
Evet.

1)pessimistt
2)macrocheck
3)Espio
4)a4_tech
5)yellpaze
6)Defance
7)tombalaci_46
8-)Mr_DangeR
9) _DeaDSouL_
10)RaPLeX
11)RebelTurk
12)hmzsnmz
13)xX_CaPtaiN_Xx

10 Deneme Moderatör Kaldı extraokk

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
McViP demiş ki:
neden banlandı küfür flan mı etti???

İlk Mesajında Reklam Yaptığı İçin Ve İmzasında Halada Reklam Olduğu İçin Banlandı...

Çoktan Yapılması Gereken Bir İşlemdi Şimdi Yapıldı...

bende d.mod olursam mekanlar silkroad harici videolar ve bilgisayar sorunları cözümleri bölümünü iyi yöneteceğimi düsünüyorum

dikkate alınırsa sevinirim Wink

ya aslında sözlerimi yanlış anlamayın ama d.mod secilemeyen arkadaşlara bilgilendirme mesajı gelse güzel olur ve yönetimdeki bütün arkadaşlarada kolaylık olmuş olur Exclamation

Ps: Sadece bi öneri Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jacabo demiş ki:
ya aslında sözlerimi yanlış anlamayın ama d.mod secilemeyen arkadaşlara bilgilendirme mesajı gelse güzel olur ve yönetimdeki bütün arkadaşlarada kolaylık olmuş olur Exclamation

Sistemi Açıklamakta Bir Zarar Görmüyorum Siz Bilinçlenin Memnun Olun Diye Rolling Eyes

Şimdi Arkadaşlar Bu D.m Alımları Anketle Oluyor . Eğer Ankette Yeterli Oyu Bulamadıysanız Bekletiliyorsunuz Taki Yeterli Oyu Bulana , Tutturana Kadar .

Yani Herşey Sizler İçin Yapılıyor He Baktık Bu Adam Tutturamadı İlk Günden Atalım Adamı Olmuyor Bekliyoruz Herkeze İyi Haber Vermek İçin extraokk

Ha Bazılarının Hiç Kimse Yeterli Olduğunu Düşünmüyor Onlara Atılabilir . Ama Genelde Hep Kritik Olarak Kalıyor...

Birde Şöyle Bir Yöntem Var İçeriden Deneme Moderatör , Moderatör , Glob Moderatör Veya Admin Bir Tanıdığınız Varsa Ve Size Kefil Olursa Direk Alınıyorsunuz...

Hepiniz İçinizi Ferah Tutun . Yıkılmayacak Düşünce Aşılmayacak Engel Yoktur. Captain Örnek Olsun Sizlere Bir Hata Yapmış (Ben Ne Yaptığını Bilmiyorum) Ve Bu Hatadan Dolayı Üstündeki Düşünceler - Yöndeydi Ama Çalıştı Düzeltti 38 Kere Başvuru Gönderdi Neredeyse Sonucunda Alındı Rolling Eyes

Beklenenen Gün Gelecekse , Çekilen Çile Kutsaldır.

Kemalist demiş ki:
Jacabo demiş ki:

Sistemi Açıklamakta Bir Zarar Görmüyorum Siz Bilinçlenin Memnun Olun Diye Rolling Eyes

Şimdi Arkadaşlar Bu D.m Alımları Anketle Oluyor . Eğer Ankette Yeterli Oyu Bulamadıysanız Bekletiliyorsunuz Taki Yeterli Oyu Bulana , Tutturana Kadar .

Yani Herşey Sizler İçin Yapılıyor He Baktık Bu Adam Tutturamadı İlk Günden Atalım Adamı Olmuyor Bekliyoruz Herkeze İyi Haber Vermek İçin extraokk

Ha Bazılarının Hiç Kimse Yeterli Olduğunu Düşünmüyor Onlara Atılabilir . Ama Genelde Hep Kritik Olarak Kalıyor...

Birde Şöyle Bir Yöntem Var İçeriden Deneme Moderatör , Moderatör , Glob Moderatör Veya Admin Bir Tanıdığınız Varsa Ve Size Kefil Olursa Direk Alınıyorsunuz...

Hepiniz İçinizi Ferah Tutun . Yıkılmayacak Düşünce Aşılmayacak Engel Yoktur. Captain Örnek Olsun Sizlere Bir Hata Yapmış (Ben Ne Yaptığını Bilmiyorum) Ve Bu Hatadan Dolayı Üstündeki Düşünceler - Yöndeydi Ama Çalıştı Düzeltti 38 Kere Başvuru Gönderdi Neredeyse Sonucunda Alındı Rolling Eyes

Beklenenen Gün Gelecekse , Çekilen Çile Kutsaldır.
38 mi? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Helal valla hem gönderene hem okuyana

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt