Prada

Ooo Okan darbe yapmış.. Kabine yenileniyor demek :) Hadi bakalım hayırlısı olsun güzel gençleri görmek isteriz açık mavi koyu mavi yazıyla..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Xanthos demiş ki:
RaFFiNe demiş ki:
Yaw gitti yetkiler :D Sorun oldu heralde..Kabul edildim deneme mod oldum sonra gitti :( Açıklama lütfen...
Tarafımdan yapılan araştırma ve gözlemler sonucu D.mod kriterlerine uygun olmadığınız anlaşılmıştır. Gereği yönetimce tartışıldı ve D.mod olamayacağınıza kanaat getirildi.
Bunu normal olarakta söyleyebilirdiniz..Direkt yetki almaya gerek yoktu..Gerekli yerlerdeki yetkilerimi burası için bırakabilirdim ama sağlık olsun yapacak birşey yok...

Spare_

Bilgiliyim
Bende Aranızda Yeniyim Başvuru Yapıcam Ama Paylasımlarım Sağlamdır!!! Kabul Olunmasa Bile Razıyım Extraloob'u yeni tanıdım... Cok Güzel Bir Site!!!

Bu göreve uygun görülenlerin zaten renkleri değişicek.O kadar başvuru var ki hepsine yetişmeye çalışıyoruz.Sabır lütfen :wink1:

Spare_

Bilgiliyim
FeeL demiş ki:
Bu göreve uygun görülenlerin zaten renkleri değişicek.O kadar başvuru var ki hepsine yetişmeye çalışıyoruz.Sabır lütfen :wink1:
Evet Haklısınız... Zaten Secilemeseler Bile Cokta Onemli Değildir... Çünkü Exl Ailesi alımlar bittikten sonrada eminimki doğru kişi yani hakkeden kişiye hakkettiği yetkiyi vericektir!.. Sabredemeyen arkadaslarımda sizlerde bekleyin böyle bir sitede yetkili olmak cok güzel bir duygu olduğu kadarda sorumluluk ve deneyimde ister!.. Herkez hakkettiği yetkiyi alır!.. Sabır! :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yeni katılan arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz umarım başarılarınızın sürekliliğini sağlarsınız.

alımlarımız halen devam etmektedir sizlerde bizlerle çalışmak isterseniz buyurun sizi de bekliyoruz.

Yukarı Alt