PhaetoN Seni Normal Olarak Rütbeni Görmiyerek Bir yorumda Bulunmak istiyorum Fakat Rütben Hakkında da Bir yorumda Bulunacağım;
Genel olarak Forum Sitelerinde Yönetimden Kişiler örn:deneme mod. Ve Moderatörleri örn veriyim Karşıdaki Kişiye Karşı Daima alttan almalıdırlar Ki Farklarını Belli Etsinler.Fakat Alttan almak Yerine Karşıdaki kişiyi Rencide edersen bu Sefer Tatsızlık Çıkıyor

Amacım 2 Tarafıda Savunmak Değil Çünki Modların Ve Deneme Modların görevi Ortamı Bozmak Yerine Temelini Sağlamlaştırmaktır. :beer:

Bu kişinin Alttan alınacak bir tarafı yok arkadaşım ama problem değil ben sustum arkadaş ben susunca gidecekmiş...

PhaetoN demiş ki:
ben susarım problem değil yeterki DEfol git sen...
Az önce konumun orada Ülkü ocaklarından yazıyordu hayırdır Ocaklar tütmüyormu artık?
Tütüyorsada tütmediği günleride göreceksiniz.

Adam gibi konuşmayı öğren,karşındakini rencide etmek için saçma salak şeyler yazma.
Bunları yapma ki Adam olasın.

sen davranışlarına bir bakda öyle konuşistersen,ben durup dururken kimseye kalbini kıracak bir şey söyleyecek biri değilim,sen zorladın beni buna eğer sende benim susmamı istiyorsan bana sataşmayı bırakacaksın

Oduncu sobada kül oldu.Yeni odunlarımızı,kütüklerimizi her zaman bekleriz.Kimse bu sitedeki üyelerin huzurunu kaçıramaz...

FeeL demiş ki:
Oduncu sobada kül oldu.Yeni odunlarımızı,kütüklerimizi her zaman bekleriz.Kimse bu sitedeki üyelerin huzurunu kaçıramaz...
Çok hızlı çıktın sende hacım, dakka 1 gol 1. Neyse elin alışsın. :P

rahatsızlık verici bir davranış sergiledim ben hatamı biliyorum,herkesden verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür dilerim,fakat o arkadaşında bana ettiği laflar pek alttan alınacak laflar değildi,üzgünüm bundan sonra daha dikkatli olmaya calışacağım.

JasonWalker demiş ki:
FeeL demiş ki:
Çok hızlı çıktın sende hacım, dakka 1 gol 1. Neyse elin alışsın. :P
Futbollu her zaman sevmişimdir.Favori spor dalım. :twisted: Böyle hastalıklı insanları,aramızda fazla tutmamamız lazım hacım ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tek tavsiyem sana laf dialoguna girme yeterli varsa sıkıntın haber var bize gerekeni yaparız.

PhaetoN demiş ki:
rahatsızlık verici bir davranış sergiledim ben hatamı biliyorum,herkesden verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür dilerim,fakat o arkadaşında bana ettiği laflar pek alttan alınacak laflar değildi,üzgünüm bundan sonra daha dikkatli olmaya calışacağım.
Ne Güzel :beer:

Bende... Umarım hak edenler ve işini dürüstlük ve titizlikler yapacak arkadaşlarımız bu unvana layık görülür.

Yukarı Alt