Görürdüm sorun değil (pacificde görüyorum) :lolmuch: :lolmuch:

-Ban yiyecek bişey değilki pk2 bu detective detective

Valla eu char sahibi olan herkez itiraz etmiş.Ben bi chinese char sahibi olarak çok sevindim.Böyle bir şey paylaşılması çok normal bence gereklide.Eğer chinese charlarının zararına olan bir şey olsa şimdi itiraz edenler sesini çıkarmıycak.Gerçi sizlerde haklısınız herkez kendi çıkarını düşünüyor.

arkadaşlar indirdim malesef 100mb boşa gitti:s
görünmez carları görüyorsunuz fakat saldıramıyorsunuz yani endişelenecek bişi yok adamların stealth ı gecmeden siz onlara dalamıyorsunuz...
genede boşuna 100mblik dosyayı benim gibi indirmek isteyen indirsin kotanıza yazık olur o kadar popcorn :lol:

bence bu kadarıda fazla bırakında oyun oyun kalsın bot fln tmm onlar dogalda adamlarda oyun oynuyorlar sızın ıcın deıl bu oyun europe charlar neden var ne anlamı var oyunu oyun bırakın ltfn :S

TheDeapy demiş ki:
arkadaşlar indirdim malesef 100mb boşa gitti:s
görünmez carları görüyorsunuz fakat saldıramıyorsunuz yani endişelenecek bişi yok adamların stealth ı gecmeden siz onlara dalamıyorsunuz...
genede boşuna 100mblik dosyayı benim gibi indirmek isteyen indirsin kotanıza yazık olur o kadar popcorn :lol:
saldırabiliyorsun.

chinese'erdede görünmez gösterici skiller var , onları açın hadi , işinize gelmiyo işte , hep kendinizi düşünüyosunuz.ben bu konu kaldırılmıştır diye bekliyodum fakat hala burda Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Çok gereksiz ve saçma bir paylaşım. Bari PVP de hile yapmayın. Ne zevk alacak millet oyundan sonra

DnA

rank8
o kadar saçmalamaya başlamışsınızki artık zaten indiren indirdi daha hala dırdır etmenin ne faydası var git silkroadonline da bug reportta yap dırdırını bu programı yazan jason walker değil extraloobdan biride değil yabancılar editlemiş jasonda sağolsun bulmuş koymuş buraya neyin dırdırını yapıyosunuz ki ATI ALAN ÜSKÜDARI GEÇTİ zaten Exclamation

yakında düzeltirler uzatmayın bence ama pvp de de hile yapılması büsbütün ezikliği gösteriyor arkadaşında dediği gibi skill açarak oynayın.. :S

DnA

rank8
1.si joymaxın invisible ve stealthı gösteren skilleri oldukça yetersiz
2.si parayla alınanıda oldukça kısa sürüyo 5sn gibi bi süresi var yani oda yetersiz
3.sü wizard(66) warrior(68) ve chinese bow(80) charlarım var hepsi içinde söylüyorum oyun böyle çok daha zevkli

€xtrem€_ßoy demiş ki:
bu arada çabalarımızın sonucunda cvp geldi gelen cvp şu:

We have been alerted to this problem and are in the process of resolving it. Thank you for your patience.

Biz problemi anladık çözmeye çalışıyoruz sabrettiğiniz için tşkr...
Bende rapor gönderdim senin gibi bakalım nolcak inş bunu kullananların hepsi ban yer de kurtuluruz.

DnA demiş ki:
1.si joymaxın invisible ve stealthı gösteren skilleri oldukça yetersiz
2.si parayla alınanıda oldukça kısa sürüyo 5sn gibi bi süresi var yani oda yetersiz
3.sü wizard(66) warrior(68) ve chinese bow(80) charlarım var hepsi içinde söylüyorum oyun böyle çok daha zevkli
senin zevkin beni ilgilendirmez tamammı tamam bot alıyosunuz ama o kendinizi gliştirmek için bize zararı yok ama bu kadar da olmaz karşıdakinin hakkını yiyosun sonra da daha zevkli diyosun.O 66 68 ve 80 charların gitsin de aklın başına gelsin

Yukarı Alt