jason ellerine sağlık ama bu pro yu ben ban yemek istiyorum diyenler kullanır ancak sakın yanlış anlama seni kötülemiyorum sen yap dicen beğenmediysen ha ona bakarsan bende yapamam ama dost acı söyler derler%90 ban sebebi olabilecek bir program
not: bunu jason seni kötülemek için yazmadım bende nekadar az mesaj yazdıysam bu forumda senin hayranlarındanım çoook güzel işler çıkartıyorsun ellerine sağlık devamını bekleriz...:)

ya bişi sorcam Bu Clientsiz ya ıd-pw yazıp server'a bağlan diyince hemen bağlanıyo mu? kod derdi fln yok mu yani anlayamadım acıklarsanız sevinirim

ya arkadaşlar yeniyimde bana yardım ederseniz msn adresim firat_turk_hotmail.com şifre istiyor bilmiyom şifreyide:(

şimdi 20 sn veriyorjoymaxunu aşabilecekmi? bu ya bunu sırasıyla resimlerle anlatabilirmisin sen deneyerek charında mesela 5 tane açmak istiyom resimli anlatırmısın bunu indirdikten sonra ne yapacağımız ve chara nasıl girip yol göstereceğimizi...

bn bu programı alamıorm yardmcı olurmusnz rapıd de eror werıor dier turlu indirmeye calstıımda is dosya bulunamadı dıor

Yukarı Alt