ya ben tam olarak anlamadm sro33.exe dosyasını bulamadm yanlış hatırlamıorsam ya joson walker abi daha açıklayıcı olarak anlatırsan yemin ediorm çok duamı alırsın gerçekten çok büyük adamsın bi ara senin media.pk2 li dosyanı indirmiştim silkroad yazısı yerinde jasonwalker yazıodu ama şimdi gene indirdim yaptığımda oyuna girmior ????????(soru işareti hatası) alıyorum nedeni varmıdır acaba ama cliendlessi anlatırrsan daha açık bir biçimde yada videoya çekersen çok memnun olurum abi :wink1:

1.176'ya uyarlandı.

Iris server'ı eklendi.
Phoenix server'ı eklendi.
Ares server'ı eklendi.
Eos server'ı eklendi.
Titan server'ı eklendi.

ya jason yardım edermısın SR33 exeye tıklıyorum açılmıyor ne ata veriyo nebişey açılmıyo

bu proğramı kullandım ve 4 charım ban landı sanırım silk yüklemediğim için oldu kullanacak arkadaşlar bu konuda dikkatli olsun

Bu programı kullanmamdan dolayı 2 adet charım banlandı. Bir tanesinde silk de vardı 2019 yılına kadar 2 hesabım yasaklı. sadece bilgi olsun diye yazdım.

ana sayfadan son konular modülünde 1.80'e uyarlandı yazıyor fakat konu 1.76 da kalmış ilgilenirseniz sevinirim.

Ark Hepinize Kolay Gelsin...
Silkroad Online v.1.182 Kullanabilmeniz İçin Dosyayı Indırın.
İndirdikten Sonra Klasore Çıkartın.
Klasöre Girin ve Version Diye bir Metin Belgesi Var Çift Tıklayıp Açın .
176 Versıonu 182 Yazıp Giriş Yapabılırsınız.
183 184 HEr Patch Geldiğinde Surumunu YAzarak Giriş Yapabılrsınız.
KOlay Gelsin.
Hayatlrınızda Başarıarınızın Devamın Dılerım.

açılmıyor hata weriyor + bu 1.176 nınki en azın dan lindkten indirdiğin o çalışıyorsa linki bi düseltiwerin elleirne sağlık bu arada

Yukarı Alt