Bu programı Softmode kullanıcıları için işe yararmı...malum pc de 2-3 tane char kasıyor???

Hacım ellerine sağlık. ancak bi sorum olacak. Bu programa StealHex bot seçeneğini eklersen süper olacak.

canım cım bende spear kullanıyorum kalkan takıp fire shild basıp geri spearı takarmı bu program acep ?

güzel olmuş tşkrler tbotta march ve noıse çalışıor bu programla birlikte ^^

İlker çift çar açanlar ne yapmalı? Program sadece ilk açılan client için çalışıyor. İkinci client için nasıl çalıştırabiliriz

k1ng demiş ki:
İlker çift çar açanlar ne yapmalı? Program sadece ilk açılan client için çalışıyor. İkinci client için nasıl çalıştırabiliriz
Kaçarı yok. :D

Aslında düzeltilebilir, buff basılacak clientin adını değiştirttirdik mi olur kesinkikle!
Ancak bu tür işlemleri ayın 28'inden sonra yapabilirim.

Arkadaşlar bende eğer bu program aktifse char yattığında hotan ışınlandığında oyundan atıyor sizlerde de öylemi acaba?...Saygılar...

ya ben bu programı indirmiştim ilk başlarda kendini seçip buf basıyodu şuanda seçemeden basıyor holy spell kullanmıyo yani neden acaba ?

SaWi demiş ki:
yaw bu programı çalıştırıyorum npclerde silah deiştiriyo tabi buffları basamıo npc olduğu için sonra isrobotu auto traninge basıyo fakat bot npcde takılıyo çalışmıyor ne yapmalıyım?? :cry: :cry:
Program için teşekkürler;

Bu sorunun aynısı bende de oluyor varmı bir bilgisi olan ?

NightWishYgT demiş ki:
SaWi demiş ki:
yaw bu programı çalıştırıyorum npclerde silah deiştiriyo tabi buffları basamıo npc olduğu için sonra isrobotu auto traninge basıyo fakat bot npcde takılıyo çalışmıyor ne yapmalıyım?? :cry: :cry:
Program için teşekkürler;

Bu sorunun aynısı bende de oluyor varmı bir bilgisi olan ?

ben cevap veriyim bu program bottan bağımsız çalışıyor program başlatıldıgında sırayla önce kendini seçiyor sonra f2 ye basıyor sonra sıra ile 222 333 444 555 666 777 888 111 komutlarını veriyor sizi seçtiginiz süreye göre tekrarlıyor bunu yani kısacası program sizin npc de at üzerinde orda burda oldugunuza bakmıyor belirlediniz zaman aralıklarıyla f2 2 3 4 5 6 7 8 1 tuşlarına basıyor umarım anlaşılmıştır

Yukarı Alt