Glavie diyorum ben üstü full blue str ve inti sağlam olan glavie kimse tutamaz.Çünkü glavieden çok güzel skilleri geliyor.Okçuların glavie yada başka bir çhar ciriti azaltmak içinse parry ratiolarınızı sağlam yapın hiç bişey olmaz.Şuan 81 lw glavie çharım var hiç bir bow cuya yatmadım

ßence Wizard+Cleric Skil Felan Çıkmıcak Ama güçlü Skilleri Uplancak Yine Ortalığı Ağlatcak... :D

benim charım int bow +light+fire .herkes nuker bow görünce şaşırıyo ama ben memnunum.her charın yaptığı işe göre avantajı olduğunu görüyorum.pvp de avantajlı char taxide yada partide aynı avantajı gösteremeyebiliyo.her charın kendine göre avantajı var bence. :oldie:

Bnce Bow bu işi götürücek bowun yanında bicheonda öyle yeni gelen skillere bakılırsa glavie çarlar bana göre artık öldü sadece hp manyağı oluyorlar o kadar.Bana göre Bow çarlar 100 Lv Kralı

en iyi char pechion/bichion/heuksal 1-1 haybird char :D
yazın bunu bi yere geleceğin kralı
bnm ilk yaptığım char böyleydi hey gidi günler hey yerden ne silah düşerse onun skillerini açıyodum böyle bişey olmuştu :D

Force 100 verilmiş herhangi bir chine char diyebilirim.Force bi buildi yatırmanın bir yolu item bakımından üstün olmak ya da aynı şekilde force yapılandırma ile cevap vermek.Dowhang önünde bir force-fire full criticalli bi blade hatırlıyorum da o damagelerin bi blade tarafından vurulduğuna inanmak zor geliyor.

bow cular cold lint kullanır bu kadar yada cold force :d en KRAL HER ZAMAN BOW dur... :starving: :starving: :mrgreen:

bow cular cold lint kullanır bu kadar yada cold force :d en KRAL HER ZAMAN BOW dur... :headbang: :headbang:

Yukarı Alt