Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ucuza nereden mi alıyor, herşeyi size söylersek biz nasıl kazanacağız kuzum sen pahalı alacaksın ben ucuz hayatın raconu bu 8)

RiqueLme

Bilgiliyim
ßenim merak ettigim konu şu 1 saat tir bu baslıgı okuyorum da daha hiç 100 silk istiom yazısı göremedim
sadece merak ama 100 silk satabildin mi :D

satılmaz zaten ama sadece merak işte nabarsın

sevgili extraloob,

konu 24 sayfayı bulmuş, tek tek mesajları okuyamam da ilk sayfalara göz atayım dedim. evet güzel bir iş yapıyorsun aslında, imkanı olmayıp da gold'u olan üyeleri sevindiriyorsun. fakat bu fiyatlar böylerken kimseyi sevindirmez aksine üzersin. sonuçta 300-400m'u olan insan bu oyu çözmüştür, öyle yerden çıkan goldlar ile de yapılmaz bilirsiniz zaten. ya item satacak ya da gold satın alacak. e yani bir nevi profesyonel oyuncu tipine giriyor bu dediğim. uzun lafın kısası 300m verip 100 silk alacak adam zaten gidip de kendi silkini 15 tl'ye alabilecek kapasitedir.

gold'u değersiz görüyorsun, tl ile karşılaştırıyorsun. peki değersiz olan bir şey başka sitelerde hele hele powerlvl' gibi dünyaca bilinen bir sitedegerçek paraya satılır mı? yani bu onun değersiz olduğu tezini kesinlikle çürütür.

haberin vardır gold fiyatları aşırı derece ucuzladı. 100m 10tl gibi bir şey oldu, e artık 100 silk'e 500 gold istersin eski fiyatının yarısına düştü ya goldlar..

lütfen bana kimse çıkıp da 'beğenmiyorsan alma, zorla satmıyoruz', 'alan alıyor dükkanın önünü kapama' tarzında klişe cümleler kullanmasın. bu bir eleştiridir. her zaman olumlu eleştiriler alacak değilsiniz ya. nasıl ki olumlu eleştiriler aldığınızda içinizin bir yeri pır pır ediyor, kendinizle gurur duyuyorsanız olumsuz eleştirilerde bunu tersine tepmemelisiniz. insan olumsuz eleştiriler alarak da kendini daha da geliştirme yolunda ilerler. ayrıca ben söylediklerimde kalp kırıcı bir şey olduğunu da düşünmüyor nasıl ki bu platform da her şey serbest, tamamen vakit geçirmeye yönelikse eleştirilere de açık olduğunuzu düşünüyorum. size de bu yakışır zaten.

kolay gelsin, sağlıcakla..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
unforgotten demiş ki:
sevgili extraloob,

konu 24 sayfayı bulmuş, tek tek mesajları okuyamam da ilk sayfalara göz atayım dedim. evet güzel bir iş yapıyorsun aslında, imkanı olmayıp da gold'u olan üyeleri sevindiriyorsun. fakat bu fiyatlar böylerken kimseyi sevindirmez aksine üzersin. sonuçta 300-400m'u olan insan bu oyu çözmüştür, öyle yerden çıkan goldlar ile de yapılmaz bilirsiniz zaten. ya item satacak ya da gold satın alacak. e yani bir nevi profesyonel oyuncu tipine giriyor bu dediğim. uzun lafın kısası 300m verip 100 silk alacak adam zaten gidip de kendi silkini 15 tl'ye alabilecek kapasitedir.

gold'u değersiz görüyorsun, tl ile karşılaştırıyorsun. peki değersiz olan bir şey başka sitelerde hele hele powerlvl' gibi dünyaca bilinen bir sitedegerçek paraya satılır mı? yani bu onun değersiz olduğu tezini kesinlikle çürütür.

haberin vardır gold fiyatları aşırı derece ucuzladı. 100m 10tl gibi bir şey oldu, e artık 100 silk'e 500 gold istersin eski fiyatının yarısına düştü ya goldlar..

lütfen bana kimse çıkıp da 'beğenmiyorsan alma, zorla satmıyoruz', 'alan alıyor dükkanın önünü kapama' tarzında klişe cümleler kullanmasın. bu bir eleştiridir. her zaman olumlu eleştiriler alacak değilsiniz ya. nasıl ki olumlu eleştiriler aldığınızda içinizin bir yeri pır pır ediyor, kendinizle gurur duyuyorsanız olumsuz eleştirilerde bunu tersine tepmemelisiniz. insan olumsuz eleştiriler alarak da kendini daha da geliştirme yolunda ilerler. ayrıca ben söylediklerimde kalp kırıcı bir şey olduğunu da düşünmüyor nasıl ki bu platform da her şey serbest, tamamen vakit geçirmeye yönelikse eleştirilere de açık olduğunuzu düşünüyorum. size de bu yakışır zaten.

kolay gelsin, sağlıcakla..

ellerine sağlık canımcım güzel yazı yazmışsın ama benim için değeri olmayan satırlar bunlar, neden dersen bak kısaca açıklayayım ;

1) biz asla bot-gold-silk satmadık satmayacağız.
2) bir paylaşım sitesiyiz ticaret sitesi değil.
3) biz hiçbir yerde olmayan eksiklikleri ortaya çıkartıp satmaya çalıştık.
4) dünyada char takası diye birşey yokken biz çıkarttık, dünyada 2-3 tane tr'de sro sitesi yokken biz yayına girdik, tr'de hiçbir firma sbot nedir bilmezken biz sbot süre uzatmasını açtık bla blaa kendimizi övmekle bitmek dünya formatını bizden alıyor herkes bizim sitemizde oyuna girin bir global atıp extraloob yazın bakın kaç kişi tanıyacak bilecek.

kısaca söylemek gerekirse amaç kar etmek değil hizmet vermek bu zihniyetle bu işi başlattım ve aynı şekilde devam edecektir.

gold hiçbirşeydir, silk herşey.
gold yerden toplanır, silk parayla alınır.

olumlu olumsuz her fikir güzeldir candır ama bizi bir adım ileriye götürecek hiçbir fikir kimseden çıkmaz çünki çıkabilecek bütün fikirleri biz çıkarttık ve uyguladık 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
silk sbot gold bunlar şeklinde kombinasyonlarımız var, isrobot kabul etmiyoruz artık öyle bir bot kullanıcısı kalmadı varsa da onun hayatını biraz sorgulamak isterim :D :P

Yukarı Alt