TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Resim çekilmeyi ihmal edersiniz siz Allah bilir Wink :lolmuch: :lolmuch: yanınıza digital fotograf.makinası getiriin(gerçi ne alaka cepten de cekersizin:D )

SonSAHNE

Bilgiliyim
Ya ben kaybolurum taksimde :S zaten paramda kalmadı. Orda parasız pulsuz ne yaparım. Bu ümraniyeden gidecek olan varmı. Varsa gece 12. ye kadar bildirsinde beraber kaybolalım :lolmuch:

S0NS4HN3 demiş ki:
Ya ben kaybolurum taksimde :S zaten paramda kalmadı. Orda parasız pulsuz ne yaparım. Bu ümraniyeden gidecek olan varmı. Varsa gece 12. ye kadar bildirsinde beraber kaybolalım :lolmuch:
ismail aklıma süper fikir getirdin :mrgreen:

şöyle anlatiiym :

- Anne ben sinemaya

- Tamam oğlm paran varmı

- Var anne var merak etme

- Ok geç kalma

- Yok anne

1 saat sonra :

-Okan abi sonunda tanıştık aaa bak ismail geliyor :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bu yalandan sayılmaz dimi :mrgreen:

SonSAHNE

Bilgiliyim
hee tabi :lol: Ailem sorun değilde mekanı bilmiyorum daha önce taksme gitmedim ayrıyetten nakit sorunum var :lol:

SonSAHNE

Bilgiliyim
İst. Anadolu yakasından Şahsi arabası olan varsa bizde gelelim ya biz bulamayız.

S0NS4HN3
Jigsaw
Tazmania_

giden varsa bize bildirirse çok makbule geçer ya :S

kadıkoy ols walla avcumun içi gibi kaybolma ihtimalinde 0 kadıköyden oto büs dahil heryere ulaşım süper walla ama taximse bakıcaz duruma göre

arkadaşlar benim bi fikrim var bunu pazar gününe erteleyelim isterseniz cumartesi o saatlerde çalışan arkadaşlar olacaktır pazar günü olursa çok daha iyi olur bende gelmek istiyorum önce buluşuruz alman usulü bi yemek yeriz herkes kendi hesaplarını verir sonra çiçek pasajına geçeriz orda uygun bi yerde oturur bişeyler içeriz silkroad konuşuruz tanışırız birbirimizle ve extraloob ailesinden olduğumuz anlaşılsın diye elimizde a4 kağıda yazılmış http://www.extraloob.com yazılı kağıtlar taşırız elimizde yazılı kağıtları gören arkadaşlar yanımıza gelir tanışırız saat 14:00 buluşma saati olur maximum saat 15:00 a kadar bekleriz o saate kadar toplanan arkadaşlarla gideriz yetişemeyip geç kalan arkadaşlara extraloob bir telefon numarası verir ve olduğumuz yeri söyler geç kalan arkadaşlar yanımıza gelir benim fikrim bu bana kalırsa böyle olmalı tabi okan uygun görürse...

Jigsaw

Aileden
SaGoPaKaJmEr ile ben gelirsek var ya o diğer sitenin modlarını tepesine basılmış kola kutusu gibi ezeriz. :lolmuch:

delikanlı olan gelir yanaşır yanıma bana dalaşır hadi bakalım bunu yapabilecek bi erkek varsa buyursun ben geleceğim pazar uygun olursa bakalım kim kimi dövecek görelim... headbang2ft9
ant0ny0_eX demiş ki:
beyler size pusu kurucakmış diğer sitelerin modları..dövüceklermiş , öle duydum

Yukarı Alt