Xplosive

Bilgiliyim
İlk golü biz bulursak risk almaya başlayacak olan gs zaten kontrolsüz hücum yapıyor. Defansif gücü rijkaard bu maçta da önemsemezse kontra ataklardan gs yi gafil avlarız.

Bence İlk 20-25 dakika içerisinde saldırmalıyız cunku o atmosfer falan gslilerin başını döndürüceğine eminim.
zaten o dakikar arasında 1 gol olursa ucar gıderız 8)

Fre3sTyLe demiş ki:
Ben maç esnasında burda olmayacağım biri burayı çekip çevirirse sevinirim. :dance:
Ben çekip çeviririm derdimde bende burada değilim, maç saatinde forum bomboş olur yüksek ihtimal :mrgreen:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Fre3sTyLe demiş ki:
Maçı Yorumlayalım!

Fenerbahçemizin oynadığı son maç hakkındaki yorumlarınızı buraya yazınız.Maç anında açık olacaktır.

- Resim Silinmiş.​

FENERBAHÇE - Galatasaray

Stat: Şükrü Saraçoğlu Satadı

Saat: 20.00

Yayın: Lig TV

Hakem: Bünyamin Gezer

Yazarlarımızın Yorumları

- Resim Silinmiş.
Fre3sTyLe: Çok büyük hakem hataları olmaz ise Kadıköyde olan olur ve kazanırız.

Crown: Daum 1 golün üstüne yatın demezse her türlü akarız.

Xplosive: İlk golü biz bulursak risk almaya başlayacak olan gs zaten kontrolsüz hücum yapıyor. Defansif gücü rijkaard bu maçta da önemsemezse kontra ataklardan gs yi gafil avlarız.

- Resim Silinmiş.
BurakK*:Bence İlk 20-25 dakika içerisinde saldırmalıyız cunku o atmosfer falan gslilerin başını döndürüceğine eminim.Zaten o dakikar arasında 1 gol olursa ucar gıderız

Maç Anlatımı

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Fre3sTyLe demiş ki:
Maçı Yorumlayalım!

Fenerbahçemizin oynadığı son maç hakkındaki yorumlarınızı buraya yazınız.Maç anında açık olacaktır.

- Resim Silinmiş.​

FENERBAHÇE - Galatasaray

Stat: Şükrü Saraçoğlu Satadı

Saat: 20.00

Yayın: Lig TV

Hakem: Bünyamin Gezer

Yazarlarımızın Yorumları

- Resim Silinmiş.
Fre3sTyLe: Çok büyük hakem hataları olmaz ise Kadıköyde olan olur ve kazanırız.

Crown: Daum 1 golün üstüne yatın demezse her türlü akarız.

Xplosive: İlk golü biz bulursak risk almaya başlayacak olan gs zaten kontrolsüz hücum yapıyor. Defansif gücü rijkaard bu maçta da önemsemezse kontra ataklardan gs yi gafil avlarız.

- Resim Silinmiş.
XERO: 2-2

- Resim Silinmiş.
BurakK*:Bence İlk 20-25 dakika içerisinde saldırmalıyız cunku o atmosfer falan gslilerin başını döndürüceğine eminim.Zaten o dakikar arasında 1 gol olursa ucar gıderız

Maç Anlatımı

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Dur çok kısa oldu :lol:

Fenerbahçenin erkenden 2 tane gol bulabileceğini, galatasarayın da 2. yarıda skoru dengeleyeceğini düşünüyorum.

Bu maç 3-1 fenerbahçenin galibiyeti ile bitecek, bizim Şükrü Saraçoğlunda Feneri yenme ihtimalimiz çok az...

Takımı
Besiktas
Bu Maçı Fenerbahçe'li Taraftarlar Çok Küçümsüyorlar.En Az 3 Farkdan Bahsediyorlar.Ama Bugün Galatasaray Beklenenin Dışında Pozitif Yönde Bir Futbol Sergileyecekler.. 2-1 veya 3-1 Alırız Diyorum.

Yukarı Alt